Wywiady i felietony

Autor: Andrzej Gontarz | Dodano: 2021-09-03 08:15

PAŻP to hub technologiczny

„W świecie lotniczym następuje coraz większa integracja technologii operacyjnych (OT) i informacyjno-komunikacyjnych (IT). Dlatego oba te obszary są u nas w gestii jednego biura. W zasadzie mamy już jedno środowisko cyfrowe, które wymaga jednolitego zarządzania” – mówi Rafał Kasprzak, dyrektor Biura Informatyki i Techniki w Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej (PAŻP).

ACDM Terminus ATIS AWOS CAT System EFES PL Indra p21 Pandora PansaUTM pażp pegasus_21 polska agencja żeglugi powietrznej Rafał Kasprzak SDDC system zarządzania ruchem lotniczym vcs
Autor: Tomasz Gołębiowski, Ireneusz Dąbrowski | Dodano: 2021-09-01 08:15

Debata: Programy partnerskie i Channel Management

Od kilku lat na rynku IT zachodzi dynamiczna zmiana modelu biznesowego, a jednocześnie systematycznie zwiększa się liczba producentów, którzy otwierają polskie oddziały. Tym procesom towarzyszą opinie, zgodnie z którymi rola kanału partnerskiego ma maleć na rzecz bezpośrednich relacji dostawców usług chmurowych z użytkownikami końcowymi. W związku z tym zasadna wydaje się próba odpowiedzi na pytanie o obecną rolę Channel Managerów oraz programów partnerskich. Do dyskusji na ten temat zaprosiliśmy członków Kapituły konkursu Channel Awards 2021.

channel awards 2021 channel management channel manager ckz.pl data point debata ewa piekart grzegorz brol infonet projekt integrity partners karol labe Miecz Net piotr fabiański programy partnerskie
Autor: Ireneusz Dąbrowski | Dodano: 2021-08-27 08:15

De e-volutionibus

W polskiej rzeczywistości wystarczy nie pobudzać oczekiwań, nie opowiadać o rozwoju oraz nowinkach, nie obiecywać – zwłaszcza usług budowanych na potrzeby innych rynków niż polski – i już jest się bożyszczem oraz idolem wiernej rzeszy partnerów.

dystrybucja it felieton Ireneusz Dąbrowski