Wywiady i felietony

Autor: Tomasz Gołębiowski | Dodano: 2021-10-13 08:15

Otwarta chmura

„Rola AI rośnie bardzo szybko i będzie coraz częściej decydować o przewadze konkurencyjnej” - mówi Konrad Wawruch, Senior Vice President w 7bulls.com, odnośnie do AI-SPRINT, nowej inicjatywy badawczej UE stworzonej po to, aby na światowy rynek trafiały europejskie rozwiązania wykorzystujące mechanizmy sztucznej inteligencji w chmurze i środowiskach brzegowych.

7bulls.com chmura sztuczna inteligencja
Autor: Wacław Iszkowski | Dodano: 2021-10-06 08:15

Empatia sprzedawców dla seniorów

Co jakiś czas seniorzy proszą mnie o pomoc w reklamacji usług, przeważnie telekomunikacyjnych, którymi ich uszczęśliwiono wbrew ich woli. Czasem udaje mi się im pomóc, z wyjątkiem unieważnienia umów abonamentowych. Poruszony tymi przypadkami postanowiłem na LinkedIn zwrócić się do menedżerów z poniższym apelem.

felieton senior usługi telekomunikacyjne Wacław Iszkowski
Autor: Wojciech Urbanek | Dodano: 2021-10-04 11:15

Telekomunikacja prosto z chmury

„Obsługujemy zarówno mały sklep, jak i agencję marketingową mającą dwadzieścia lokalizacji w całej Europie” – mówi Gernot Hofstetter, dyrektor zarządzający NFON Austria, odpowiedzialny za ekspansję firmy także w Polsce.

Gernot Hofstetter NFON
Autor: Nokia | Dodano: 2021-09-30 11:30

Veracomp – Exclusive Networks: współpraca z Nokią to szansa na wspólny rozwój

„Razem z nami partnerzy mogą zaistnieć w zupełnie nowym obszarze, a siła marki Nokia na rynku rozwiązań telekomunikacyjnych będzie w tym dużym ułatwieniem. Będą w stanie wykorzystać przewagi konkurencyjne tego dostawcy i przy okazji dobrze zarobić” – mówią przedstawiciele Veracomp – Exclusive Networks: Jerzy Trzepla, dyrektor Działu Systemów Sieciowych oraz Dariusz Kaczmarczyk, Product Manager.

dariusz kaczmarczyk jerzy trzepla nokia Veracomp – Exclusive Networks
Autor: Wojciech Urbanek, Ireneusz Dąbrowski | Dodano: 2021-09-29 08:15

Dystrybucja IT: krajobraz po fuzjach, sanacjach i upadłościach

W ciągu minionych kilku lat polski rynek dystrybucji IT przeszedł znaczące zmiany w wyniku fuzji, sanacji i upadłości. W związku z tym warto podjąć próbę odpowiedzi na pytanie, jak wpłynęło to na interesy resellerów oraz integratorów, a także sytuację na całym rynku IT? Do dyskusji na ten temat zaprosiliśmy członków Kapituły konkursu Channel Awards 2021.

action channel awards 2021 comtegra debata dell dystrybucja it dystrybutor fast it komputronik konsolidacja w dystrybucji IT maciej kałużyński netology one system piotr jelski sławomir zieliński vad Veracomp – Exclusive Networks wojciech muras