Rynek

Autor: 3S Data Center | Dodano: 2020-10-21 10:15

3S otwiera się na integratorów

Pandemia przyspiesza procesy cyfrowej transformacji biznesu i skupia uwagę zarządów na ciągłości działania firm. Działy IT muszą przygotować systemy informatyczne do pracy w szybko zmieniającym się otoczeniu. W konsekwencji, integratorzy szukają dla swoich klientów rozwiązań na „nowe czasy”. Grupa 3S przygotowała dla nich propozycję współpracy partnerskiej.

3s cloud2B Jacek Chylak security telecloud
Autor: iiyama | Dodano: 2020-10-21 09:15

Konkurs iiyama „Case Study: pokaż światu swój projekt!”

Japoński producent, który od lat plasuje się w czołówce rynkowej, postanowił zaprosić resellerów do konkursu, którego celem jest prezentacja najciekawszych instalacji z wykorzystaniem monitorów tej marki. Finaliści mogą liczyć nie tylko na nagrody rzeczowe, ale także opisy ich wdrożeń w mediach branżowych i społecznościowych.

case study iiyama konkurs monitory wielkoformatowe multitouch wyświetlacze dotykowe
Autor: BATNA24 | Dodano: 2020-10-19 10:35

Dwa asy w talii BATNA24

BATNA24 posiada w swoim portfolio produkty sieciowe wielu producentów. Naszym zdaniem na szczególną uwagę zasługują rozwiązania dwóch marek: Ubiquiti Networks oraz MikroTik.

BATNA24
Autor: Dell Technologies | Dodano: 2020-10-16 09:15

Wsparcie techniczne: języczek u wagi?

Przedsiębiorstwa wykazują coraz większe zainteresowanie usługami wsparcia technicznego. W pewnym stopniu jest to zasługa pracy zdalnej, której popularność gwałtownie rośnie, ale są też inne powody, dla których firmy chcą płacić producentom sprzętu za dodatkową pomoc.

dell dell technologies
Autor: Andrzej Gontarz | Dodano: 2020-10-15 09:15

Przemysł 4.0: cyfrowy ekosystem

Przy obsłudze „inteligentnej fabryki” będzie miejsce dla wielu specjalności informatycznych. To, rzecz jasna, otwiera nowe perspektywy biznesowe dla integratorów IT, a szanse na sukces są duże, bo w wielu obszarach nie ma jeszcze gotowych, sprawdzonych rozwiązań.

Alnea Michał Brejnak przemysł 4.0 siemens
Autor: Veracomp | Dodano: 2020-10-14 09:15

EDR-y na fali wzrostowej: kto się załapie, ten zarobi

W minionych trzech latach byliśmy świadkami szybkiej ewolucji systemów EDR, którym towarzyszyła rosnąca liczba zapytań ze strony użytkowników. Proces ten mocno przybrał na sile w ostatnich miesiącach, co zresztą nie dziwi, gdyż rosnąca mobilność, rozproszenie pracowników, potrzeba integracji z istniejącą infrastrukturą oraz nowe formy ataków sprawiły, że administratorzy sieci mają coraz większe oczekiwania w zakresie ochrony punktów końcowych. To, w jaki sposób EDR-y wspierają ich w codziennej pracy oraz jakie wymagania spełniają w tym zakresie, opisuje Grzegorz Szmigiel – dyrektor techniczny Veracompu.

veracomp
Autor: Nutanix | Dodano: 2020-10-12 11:15

Nutanix: kiedy my działamy, konkurencja… płynie

Wielu usługodawców IT i resellerów wyrażało obawy o swoją przyszłość już w dobie wkraczania rozwiązań chmurowych. Jak więc mają odnaleźć się dzisiaj, kiedy forpocztą chmury staje się prosta we wdrożeniu, tania w utrzymaniu i hiperelastyczna infrastruktura hiperkonwergentna?

nutanix