Dla resellerów, VAR-ów i integratorów IT. miesięcznik komputerowy przeznaczony dla firm komputerowych i związanych z branżą IT.

Podcasty

Autor: Acronis | Dodano: 2022-11-30 14:37

Artur Cyganek o związkach futbolu z cyberbezpieczeństwem

Z Arturem Cygankiem, dyrektorem Acronisa na Europę Wschodnią, rozmawiamy o tym jak rozwiązać dwa największe wyzwania, z którymi boryka się branża cyberbezpieczeństwa, na czym polega współpraca Acronisa z czołowymi klubami Premier League, dlaczego FC Liverpool potrzebuje rozwiązania do backupu, jak przebiegło spotkanie z legendarnym koszykarzem NBA, jak prowadzi się biznes w krajach Europy Środkowowschodniej, w tym na Ukrainie.

acronis artur cyganek podcast CRN Polska
Autor: Tomasz Gołębiowski | Dodano: 2022-11-08 17:07

Artur Kurasiński: mity na temat cyberbezpieczeństwa

Z Arturem Kurasińskim, współautorem książki „Filozofia cyberbezpieczeństwa”, rozmawiamy o tym dlaczego nie warto wymuszać częstych zmian haseł, dlaczego modernizacja infrastruktury IT niekoniecznie sprzyja bezpieczeństwu cyfrowemu, co to znaczy „higiena” w kontekście cybersecurity, ...co to są „cyber-ubezpieczenia”, czy mają sens i dlaczego mogą być... niebezpieczne, ...kto powinien sięgnąć po książkę „Filozofia cyberbezpieczeństwa”.

Artur Kurasiński filozofia cyberbezpieczeństwa podcast CRN Polska
Autor: Tomasz Gołębiowski | Dodano: 2022-08-23 16:45

Jakub Skałbania o biznesie IT: nie każde wdrożenie ma sens

Z Jakubem Skałbanią, współzałożycielem i Chief Growth Officerem w firmie Netwise, rozmawiamy między innymi o najnowszych wynikach finansowych Netwise i nieoczywistej strategii biznesowej, której są one pochodną, trudach rozwoju biznesu w Stanach Zjednoczonych, skutkach wprowadzonego przez Microsoft modelu subskrypcyjnego New Commerce Experience z punktu widzenia partnerów producenta, a także użytkowników chmurowych rozwiązań koncernu z Redmond.

jakub skałbania netwise podcast CRN Polska
Autor: Tomasz Gołębiowski | Dodano: 2022-04-09 12:33

Albert Borowiecki: już niemal miliard Chińczyków nie korzysta z gotówki

Z Albertem Borowieckim z Instytutu Badań Chin Współczesnych – tłumaczem książki Richarda Turrina pt. „Koniec gotówki, cyfrowy juan” – rozmawiamy między innymi o: rozwoju chińskiej waluty cyfrowej, jej wpływie na dominację dolara jako waluty światowej, wyjątkowej dla ludzi Zachodu bezgotówkowej rzeczywistości w Państwie Środka, kwestii prywatności w kontekście cyfrowych płatności.

albert borowiecki chiny podcast CRN Polska