Dla resellerów, VAR-ów i integratorów IT. miesięcznik komputerowy przeznaczony dla firm komputerowych i związanych z branżą IT.

Wydarzenia

Autor: Krzysztof Jakubik | Dodano: 2022-12-08 07:06

Prezes AWS: Chmura jest panaceum na ekonomiczną niepewność

Ubiegłotygodniowa konferencja AWS re:Invent 2022 zorientowana była wokół nowych usług chmurowych, świadczonych przez lidera tego rynku, posiadającego obecnie 34 proc. udziałów. Niemal na każdym kroku przedstawiciele firmy podkreślali możliwość uzyskania dodatkowych przychodów z oferowania tych usług przez partnerów.

aws re:invent
Autor: Tomasz Janoś | Dodano: 2022-12-06 15:52

Chłodzenie w DC: czas na zmiany 

Wzrost zapotrzebowania na chłodzenie cieczą w centrach danych wynika z rozwoju technologii IT, a zwłaszcza jej zastosowań związanych ze sztuczną inteligencją, uczeniem maszynowym, rozszerzoną rzeczywistością i innymi aplikacjami wykorzystującymi High Performance Computing.

Autor: Krzysztof Pasławski | Dodano: 2022-11-18 12:20

Modernizacja IT zaczyna się od danych

W biznesie napędzanym danymi kluczowa dla rozwoju organizacji jest strategia data-first. Na rynku są odpowiednie rozwiązania, które ją wspierają – przekonywano podczas konferencji HPE i AMD.

amd hpe
Autor: Krzysztof Pasławski | Dodano: 2022-10-28 11:15

Rising Stars of Cybersecurity: nowa formuła wymiany wiedzy

Pierwsza edycja konferencji Rising Stars of Cybersecurity zgromadziła partnerów DAGMA Bezpieczeństwo IT, którzy rozpoczynają lub poszerzają zakres współpracy z katowickim dystrybutorem. To odpowiedź na potrzeby integratorów, którzy chętnie zdobywają nowe umiejętności przekazane w atrakcyjnej i dobranej do oczekiwań formie.

dagma Dagma Bezpieczeństwo IT
Autor: Tomasz Gołębiowski | Dodano: 2022-10-25 11:15

Canalys Forums 2022: wielki reset

Uczestnicy największego „kanałowego” wydarzenia w regionie EMEA usłyszeli, że sprzedaż rozwiązań chmurowych osiąga swoje „momentum”, czemu towarzyszy rosnąca złożoność ekosystemu IT i buksowanie światowej gospodarki. Przy czym, choć integratorzy IT działają obecnie w wyjątkowo zmiennym i niepewnym otoczeniu, nie powinni narzekać na brak szans biznesowych.

canalys Canalys Forums