IT - biznes, trendy, technologie. miesięcznik komputerowy przeznaczony dla firm komputerowych i związanych z branżą IT.

Podcasty

Autor: Wojciech Urbanek | Dodano: 2023-05-10 10:30

Anna Streżyńska: „Będąc 30 lat w tym środowisku mam nie tylko przyjaciół, ale i zapiekłych wrogów”

O wyzwaniach i radach dotyczących cyfryzacji dla polskiej administracji i biznesu, atutach i zadaniach dla nowego ministra, nieocenionej lekcji, jaką jest kierowanie startupem, przyszłości AI, rozmawiamy z osobą doskonale znaną w branży - Anną Streżyńską, byłą minister cyfryzacji, a obecnie CEO startupu MC2 Innovations.

anna streżyńska crn tech trendy biznes podcast CRN Polska
Autor: Acronis | Dodano: 2022-11-30 14:37

Artur Cyganek o związkach futbolu z cyberbezpieczeństwem

Z Arturem Cygankiem, dyrektorem Acronisa na Europę Wschodnią, rozmawiamy o tym jak rozwiązać dwa największe wyzwania, z którymi boryka się branża cyberbezpieczeństwa, na czym polega współpraca Acronisa z czołowymi klubami Premier League, dlaczego FC Liverpool potrzebuje rozwiązania do backupu, jak przebiegło spotkanie z legendarnym koszykarzem NBA, jak prowadzi się biznes w krajach Europy Środkowowschodniej, w tym na Ukrainie.

Acronis artur cyganek podcast CRN Polska
Autor: Tomasz Gołębiowski | Dodano: 2022-11-08 17:07

Artur Kurasiński: mity na temat cyberbezpieczeństwa

Z Arturem Kurasińskim, współautorem książki „Filozofia cyberbezpieczeństwa”, rozmawiamy o tym dlaczego nie warto wymuszać częstych zmian haseł, dlaczego modernizacja infrastruktury IT niekoniecznie sprzyja bezpieczeństwu cyfrowemu, co to znaczy „higiena” w kontekście cybersecurity, ...co to są „cyber-ubezpieczenia”, czy mają sens i dlaczego mogą być... niebezpieczne, ...kto powinien sięgnąć po książkę „Filozofia cyberbezpieczeństwa”.

Artur Kurasiński filozofia cyberbezpieczeństwa podcast CRN Polska