Zastosowanie urządzenia UPS, które zapewni ciągłe i stabilne zasilanie to wymóg niezbędny do zachowania ciągłości działania przedsiębiorstwa i uniknięcia dodatkowych kosztów przywrócenia systemów do pracy. Awaria może wystąpić niespodziewanie, zwłaszcza w obecnym okresie roku, kiedy fala upałów przeciąża sieci energetyczne. Gdy każda minuta ma znaczenie, wybór rozwiązania nie pozostawia miejsca na kompromisy. Warto zdecydować się na optymalne rozwiązanie wskazane do zastosowania w praktycznie wszystkich, wrażliwych środowiskach, takie jak system zasilania gwarantowanego oferowany przez Vertiv – Liebert GXT5, będący nowym następcą serii GXT4.

Ważne cechy produktu

Jednolity współczynnik mocy (PF = 1,0)
Większa moc aktywna pozwala na podłączenie większej liczby obciążeń w stosunku do systemów o niższym współczynniku mocy i tym samym oszczędzić przestrzeń oraz koszty.

Wysoka sprawność do 95% w trybie online
Wyższa sprawność oznacza zoptymalizowane zarządzanie energią i mniejsze rozproszenie ciepła, tym samym zapewniając oszczędność energii i kosztów.

Sprawność do 98% w trybie Active ECO
Wyjątkowa ochrona urządzeń z maksymalną sprawnością.

Kolorowy wyświetlacz graficzny LCD z orientacją pionową i poziomą
Przyjazny dla użytkownika interfejs umożliwiający wgląd w stan zasilacza UPS i jego konfigurację.

Moduły akumulatorów z automatycznym wykrywaniem
Automatyczne wykrywanie dodatkowych modułów akumulatorów zapewnia prawidłową konfigurację oraz działanie całego rozwiązania.

Konstrukcja szafy/wieży o małej głębokości i elastyczności montażu
Bardziej kompaktowy zasilacz UPS, który wykorzystuje mniej przestrzeni i zostawia więcej miejsca w szafie na pozostałe wyposażenie do przetwarzania danych.

Zdolność do pracy równoległej/nadmiarowej (10 kVA)
Większa zdolność do ochrony zasilania sieci przed zakłóceniami. Zdolność do rozbudowy wraz ze wzrostem obciążenia lub pracy w trybie 2+1 w konfiguracji nadmiarowej z gwarancją maksymalnej dostępności dla obciążeń o znaczeniu krytycznym.

Libert GXT5 – następca serii GXT4

Zastosowanie

Ochrona infrastruktury o znaczeniu krytycznym zarówno w aplikacjach sieci centralizowanych, jak i sieci typu edge: sieciowe stacje robocze, serwery, serwerownie, duże sieciowe urządzenia peryferyjne, VoIP, PCs.

Korzyści dla Twoich klientów

Maksymalna dostępność (możliwość podłączenia większej liczby obciążeń i urządzeń IT; przełączanie podczas pracy bez odłączania zasilania podpiętych urządzeń; moduły akumulatorów wymienialne podczas pracy; zdalna diagnostyka i monitoring;  praca w temperaturze otoczenia do 40°C bez obniżania parametrów znamionowych)

Przyjazna dla użytkownika obsługa i instalacja (łatwy w odczycie, wrażliwy na grawitację kolorowy wyświetlacz graficzny; intuicyjny interfejs użytkownika, lokalna konfiguracja i zarządzanie; możliwość zdalnego zarządzania i aktualizacji; obsługa narzędzi do zarządzania zdalnego firmy Vertiv; automatyczne wykrywanie modułów akumulatorów zewnętrznych)

Zoptymalizowane zarządzanie energią i wydajnością (tryb pracy Active ECO ze sprawnością do 98%; sprawność w trybie podwójnej konwersji online do 95%, certyfikat Energy Star 2.0; programowalne gniazda z priorytetyzacją obciążeń i optymalizacją zużycia energii; możliwość pracy równoległej lub nadmiarowej (10 kVA) zapewnia wyższy poziom elastyczności w przypadku wzrostu i przyszłej rozbudowy)

Nieprzerwana łączność (programowalne styki bezpotencjałowe; obsługa SNMP, WEB i czujników środowiskowych dzięki wydajnej karcie RDU101)

Dodatkowe korzyści ze sprzedaży dla Ciebie

Dostęp do programu motywacyjnego dla partnerów handlowych Vertiv Incentive Program (VIP), w którym za zakup produktów Vertiv przyznawane są punkty bonusowe wymienne na euro, na kartę kredytową MasterCard. 1 punkt bonusowy = 1 euro. Bezpłatna rejestracja: www.vertiv-vip.com

Dodatkowych informacji udziela:

Urszula Fijałkowska, Senior Partner Account Manager Poland & Baltics, Vertiv Poland
Urszula.Fijalkowska@vertiv.com, + 48 661 406 904
Produkt dostępny u autoryzowanych dystrybutorów Vertiv: AB, ABC Data, Alstor SDS, Veracomp