Bonair staje się Fellowmind. Założona w 1991 r. warszawska firma razem z 11 europejskimi organizacjami z 6 krajów połączyła się w jedną markę Fellowmind. Do holenderskiej grupy weszła w połowie 2020 r. Wcześniej Bonair od 2016 r. należał do grupy Euvic. Spółka obecnie zatrudnia ponad 100 osób.

Grupa Fellowmind jest europejskim partnerem Microsoft Business Application. Obecnie działa w 6 krajach: Polsce, Szwecji, Holandii, Niemczech, Danii i Finlandii. W sumie posiada 28 biur, z czego 3 znajdują się w Polsce. Zespoły liczą w sumie 1,8 tys. specjalistów.

Grupa chce zostać, jak poinformowano, europejskim liderem w obszarach aplikacji biznesowych, infrastruktury chmurowej, zarządzania oraz analityki danych, a także nowoczesnych standardów pracy. Bonair już wcześniej specjalizował się w usługach opartych o ofertę Microsoft Dynamics (jak CRM, BI, ERP in.).

„Pragnąc rozszerzyć nasze usługi w obszarze cyfrowej transformacji, postanowiliśmy pod wspólną marką działać wraz z pozostałymi organizacjami grupy Fellowmind” – mówi Daniel Olejniczak z Fellowmind Poland, dotychczas wiceprezes Bonair.