Grono partnerów KPMG w październiku br. powiększy się o 14 osób w departamentach: Audytu, Financial Services, Deal Advisory, Business Advisory i Doradztwa Podatkowego.

Stanowisko Partner Associate w Departamencie Business Advisory objął Bartosz Zawisza (dyrektor, doradztwo IT).

Bartosz Zawisza

Bartosz Zawisza ma ponad 20-letnie doświadczenie w branży IT, w tym ponad 15-letnie w pracy z systemami ERP, szczególnie z SAP-em. W KPMG jest od 2018 r. Od 2014 do 2018 r. pełnił funkcję SAP Public Director w Atosie. Był związany m.in. z Altkom Akademia i S&T Services.

Zarządzał różnej wielkości zespołami wdrożeniowymi jako menedżer liniowy, a także jako kierownik lub dyrektor projektu. Odpowiadał za dostarczanie rozwiązań IT dla podmiotów krajowych i międzynarodowych. Zarządzał projektami wdrożeniowymi po stronie dostawcy i klienta. Budował i tworzył strategie rozwoju działów wdrożeniowych SAP. Zajmował się także doradztwem w zakresie systemów IT i szkoleniami.

Partnerami w Departamencie Audytu zostali: Renata Kucharska i Michał Karwatka. Na stanowisko Partner Associate w tym dziale awansowali: Anna Jabłońska, Przemysław Boryczka oraz Jarosław Fąfara.

W Departamencie Financial Services nominację na stanowisko partnera otrzymał Michał Herbich (usługi aktuarialne).

W Departamencie Doradztwa Podatkowego partnerami zostali: Sabina Sampławska (doradztwo w zakresie podatków międzynarodowych) i Wojciech Majkowski (doradztwo w zakresie podatku CIT), a na stanowisko Partner Associate awansowali: Agnieszka Laskowska (doradztwo w zakresie VAT), Agnieszka Smolińska-Wiśnioch (doradztwo w zakresie VAT), Wojciech Kotłowski (doradztwo podatkowe dla firm prywatnych) oraz Krzysztof Szwaja.

Partnerem Associate w Departamencie Deal Advisory został Piotr Grauer (fuzje i przejęcia).