Michael Huber dołączył do zarządu baramundi software, obejmując stanowisko dyrektora zarządzającego ds. sprzedaży i marketingu. Jego poprzednik na tym stanowisku, Uwe Beikirch, odszedł z firmy sześć miesięcy temu.

Oczekiwania kierownictwa Wittenstein SE, spółki macierzystej baramundi, względem nowego lidera sprzedaży i marketingu w spółce córce były wysokie: celem było znalezienie profesjonalisty z wiedzą branżową i szczególnym doświadczeniem w dziedzinie sprzedaży, który przyspieszy ekspansję niemieckiej firmy na rynki międzynarodowe.

Michael Huber ma 10-letnie doświadczenie w branży IT. Ostatnio pełnił funkcję Chief Revenue Officer (CRO) u międzynarodowego dostawcy usług bezpieczeństwa IT. Doświadczenie w ostatnich latach zdobywał m.in. w Open Systems i Deutsche Telekom Security.

Jednym z moich głównych priorytetów jest wspieranie ciągłej transformacji cyfrowej naszych klientów poprzez rozszerzanie naszego portfolio rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa, OT, chmury i rozwiązań „as a service” – zapowiedział Michael Huber.