PGA to nie tylko okazja do zapoznania się z najnowszymi technologiami, ale także możliwość nawiązania bezpośredniego kontaktu z zespołem ADAX oraz uczestnictwa w wyjątkowych konkursach i atrakcjach.

POZNAJ I PRZETESTUJ NOWOŚCI ADAX

Na stoisku ADAX producent dostarczy do przetestowania specjalną serię komputerów DRACO PGA2023 przygotowanych i zoptymalizowanych pod ten event. W specjalnie zaprojektowanej konstrukcji, w formie wielkiej obudowy komputerowej ADAX udostępni 4 stanowiska dla graczy z superwydajnymi komputerami DRACO, peryferiami SUREFIRE oraz monitorami gamingowymi ASUS.

Komputery zostały podzielone na trzy warianty: DRACO LITE PGA 2023, DRACO PGA 2023 oraz najmocniejszy DRACO BEAST PGA 2023. Wszystkie oparte są na platformie Gigabyte i napędzane procesorami Intel Core i5 oraz kartami graficznymi serii GeForce RTX 4060 oraz RTX 4070. Za chłodzenie i zasilanie odpowiada be quiet! ADAX podczas projektowania komputerów z okazji PGA 2023 postawił na jakość i współpracę z najlepszymi producentami na rynku, bez kompromisów.

SPOTKAJ SIĘ Z ZESPOŁEM ADAX

Targi PGA to także możliwość spotkania z zespołem ADAX. Od piątku do niedzieli nasz team będzie dostępny, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania, podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem dotyczącym produktów i usług ADAX oraz wysłuchać opinii uczestników i graczy. Targi PGA to również doskonała okazja do nawiązania partnerskich relacji biznesowych i współpracy w zakresie redystrybucji produktów ADAX.

ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE NA SPECJALNE MODELE ADAX DRACO PGA 2023

Dla wszystkich zainteresowanych zakupem modeli ADAX DRACO prezentowanych na targach PGA 2023 producent udostępnił możliwość złożenia zamówień w przedsprzedaży, z pierwszeństwem realizacji dla uczestników PGA. Do zamówienia możliwe będą gotowe konfiguracje, ale także spersonalizowane pod konkretne potrzeby klientów. Zespół ADAX pomoże w konfiguracji, udzieli także informacji na temat dostępności oraz warunków zakupu.

WEŹ UDZIAŁ W LICZNYCH KONKURSACH

Na stoisku ADAX będzie się działo! Ekipa reprezentująca markę przygotowała szereg fantastycznych konkursów z nagrodami, które rozgrzeją atmosferę i sprawią, że odwiedzenie tego miejsca będzie atrakcyjnym doświadczeniem.

ADAX to polska marka, która w tym roku obchodzi swoje 30-lecie. Nieustająco rozwija swoje portfolio produktowe, stawiając na jakość i niezawodność. Producent podkreśla, że każdy komputer ADAX może być przygotowany na indywidualne zamówienie, bez ograniczenia ilościowego.

Więcej informacji o produktach ADAX znajdziecie adresem: https://www.adax.pl/
Więcej informacji dla partnerów INCOM Group pod adresem: online.incom.pl
Jeśli jeszcze nie jesteś partnerem INCOM Group to zapraszamy tutaj: szybka rejestracja