Już po raz trzeci najlepsi tenisiści z branży zmierzyli się w mistrzostwach tenisa ziemnego – ITSF Cup. Finały tegorocznych rozgrywek odbyły się 9 września br. na kortach warszawskiej Legii. O tytuł walczyło 13 zawodników, wyłonionych w czerwcowych eliminacjach, w których wzięło udział w sumie kilkudziesięciu uczestników z całej Polski.

W finałach łącznie rozegrano 22 mecze na 4 kortach. Zwycięzcą ITSF Cup 2023 został obrońca tytułu sprzed roku – Przemysław Chudon (Janaszek Electric). Otrzymał ufundowaną przez organizatora turnieju – firmę IT Solutions Factor – nagrodę główną, tj. dwa bilety na turniejowy dzień Wielkiego Szlema Roland Garros 2024, oraz prezent od partnera strategicznego wydarzenia – voucher upoważniający do wypożyczenia Lexusa RX na wybrany weekend.

Walka o tytuł była zacięta do ostatniej minuty finałowego meczu. Tenisowym wicemistrzem IT został Grzegorz Chamulak (Xcomp), a na trzecim miejscu uplasowali się ex aequo Michał Kulikowski (Frogsbyte) i Dariusz Osiak (Centrum Informatyki Resortu Finansów). Gratulujemy! Zawodnicy, którzy zajęli miejsca na podium odebrali również vouchery na grę na kortach Legii.

W przerwie między meczami zawodnicy mogli skorzystać z usług masażysty sportowego, który pomógł im zregenerować się po intensywnej grze.

ITSF Cup to nie tylko sportowa rywalizacja, lecz także okazja do branżowego networkingu i spędzenia aktywnego czasu z najbliższymi. W przerwach między meczami do gry stawali najmłodsi zawodnicy z rodzin finalistów turnieju.

W tenisowym turnieju IT mogą startować osoby reprezentujące producentów, dystrybutorów i integratorów IT, jak też działy informatyczne różnych podmiotów, niezależnie od branży.

CRN Polska był patronem medialnym ITSF Cup 2023.