Volktek zajmuje się projektowaniem oraz produkcją sprzętu przemysłowych i komercyjnych urządzeń ethernetowych. Zaprasza dystrybutorów i integratorów z Polski do swojej sieci partnerskiej. Została ona powołana w celu tworzenia nowych możliwości biznesowych i zwiększania zysków z usług oraz produktów Ethernet wykorzystywanych w komercyjnych i przemysłowych systemach nadzoru, automatyzacji, metra, przedsiębiorstwach, a także małych i średnich firmach.

Portfolio produktów VOLKTEK obejmuje:

• przełączniki Metro Ethernet – agregacja, dostęp i CPE,

• przemysłowe przełączniki Ethernet (z PoE lub bez) oraz do określonych zastosowań,

• przemysłowe bramy IoT,

• media konwertery,

• SFP i injectory PoE.

Szeroka oferta produktów Volktek, oznaczona jako „Made in Taiwan”, obejmuje szybkie i gigabitowe przełączniki Ethernet z PoE i wzmocnionymi funkcjami sprzętowymi. Są certyfikowane do pracy w ciężkich warunkach, np. wysokich wibracji, wstrząsów i upadków z wysokości. Wśród innych produktów sprzedawanych przez Volktek znajdują się także injectory mocy, media konwertery, zasilacze i transceivery SFP wykorzystywane w monitorowaniu, automatyzacji, metra, przedsiębiorstwach oraz małych i średnich firmach.

Dlaczego Volktek?

Od czasu wprowadzenia na rynek pierwszego w roku rozwiązania sieci Ethernet firmy, Woodpecker 9015-16GT-I, Volktek zaprasza profesjonalistów z branży do nawiązywania współpracy. W jej ramach mogą liczyć na:

– certyfikowane produkty, testowane zgodnie ze standardowymi procedurami,
– certyfikat ISO 9001,
– długi okres gwarancji,
– wsparcie techniczne dla sprzętu i oprogramowania,
– wysokie marże,
– szkolenia produktowe,
– pełne wsparcie i narzędzia marketingowe,
– konsulting.

Zostań naszym partnerem

Partnerzy Volktek z powodzeniem wdrożyli rozwiązania tej marki przy realizacji projektów między innymi w obszarze Smart City i Automation w krajach takich, jak Tajlandia, Malezja, Hiszpania i Włochy. W każdym przypadku urządzenia Volktek wykazują się wszechstronnością i łatwością obsługi.  

Jeśli jesteś zainteresowany dystrybucją produktów Volktek, odwiedź stronę www.volktek.com, aby uzyskać więcej informacji na temat produktów naszej marki. Następnie zapraszamy serdecznie do kontaktu pod adresem info@volktek.com. Nasz manager skontaktuje się z Tobą w celu omówienia dalszej współpracy.