Urządzenia EcoFlow nie są zasilane benzyną, co sprawia, że są bezpieczne, a jednocześnie przyjazne środowisku.

Najszybsza technologia ładowania

EcoFlow oferuje modele o różnych pojemnościach i najszybszą technologię ładowania na rynku. Naładowanie od 0 do 80% zajmuje mniej niż godzinę. To doskonałe rozwiązanie dla domu na wypadek nagłej przerwy w dostawie prądu, jak również podczas wizyty w miejscach, gdzie energia elektryczna nie jest dostępna. Ponad 41 milionów klientów na całym świecie wybrało EcoFlow zarówno do pracy, jak i do aktywności w plenerze.

EcoFlow River Max

Wyjście awaryjne

Dla tych, którzy muszą mieć pewność, że nigdy nie zabraknie im energii, firma EcoFlow stworzyła River Max. Unikalna modułowa konstrukcja daje swobodę regulacji mocy, a zarazem mobilności. Dodatkowa bateria podwaja pojemność z 288 Wh do 576 Wh w sytuacjach, gdy potrzebna jest większa moc. Stacja jest w stanie zasilić nawet 10 urządzeń w tym samym czasie.

Dla tych, którzy potrzebują więcej mocy

EcoFlow DELTA – stacja akumulatorowa z zasilaniem 1260 W/h może zasilać jednocześnie 11 urządzeń. Cztery gniazda 1800 W AC wystarczą do zaopatrzenia w prąd średniej wielkości gospodarstwa domowego (lodówka, telewizor, światło, blender lub ekspres do kawy, MacBook Pro i Nintendo Switch). Model jest wyposażony w cztery porty USB-A do smartfonów, laptopów i tabletów, dwa porty USB-C 60 W, a także jeden port samochodowy, (moc 3,6 V), która może zasilić lodówkę lub odkurzacz samochodowy.

EcoFlow DELTA

 Dystrybutorem EcoFlow w Polsce jest ELKO.