Marcin Bartkowski objął stanowisko Team Leader Dell Technologies w S4E. Dotychczasowy szef pionu, Robert Rogalski, zakończył współpracę ze spółką.

Marcin Bartkowski pracował w polskich oddziałach takich firm jak S&T Services, gdzie od 2014 r. odpowiadał za kluczowych klientów, NextiraOne (obecnie Dimension Data), gdzie przez 12 lat był Sales Managerem oraz Alcatel. Od 2017 r. prowadził własną firmę IT.

Jednocześnie do zespołu S4E dołącza Dominik Themerson, który od 2017 r. w Dell EMC pełnił regionalną rolę Business Development Managera odpowiedzialnego za architekturę HCI w krajach CEE. Dotychczas współpracował z S4E, wzmacniając kompetencje partnerów w zakresie hiperkonwergencji. Obecnie wspólnie z Marcinem Bartkowskim będzie odpowiadał za kompletne portfolio Dell Technologies w S4E.

Dominik Themerson zdobywał doświadczenie m.in. jako specjalista od sprzedaży rozwiązań do komunikacji w Vixio (2015 – 2017), dyrektor sprzedaży Indata Utilities (spółka z grupy Indata SA), odpowiedzialny za smart city i IoT (2016). Zajmował się również rozwiązaniami do współpracy w Cisco (2010 – 2014) oraz telepresence i wideo w Tandbergu (2006 – 2010).

„Skupiamy się na kompleksowej infrastrukturze Dell EMC, rozwiązaniach HCI i wsparciu wdrożeniowym. Niezmiennie kanał partnerski jest dla nas kluczowy. Dlatego w pierwszej kolejności będę docierał do naszych partnerów, aby upewnić się, że nadal utrzymujemy relacje, które zostały zbudowane w ciągu ostatnich lat" – deklaruje Marcin Bartkowski Dell Team Leader S4E.

Od 1 lipca br. w związku z przejęciem przedsiębiorstwa ABC Daty przez Roseville Investments (Also Holding), S4E przeszło pod kontrolę międzynarodowego dystrybutora. Spółka zapewnia, że wsparcie biznesowe tak dużego gracza otwiera nowe możliwości biznesowe dotychczasowym partnerom VAD-a.

W II kw. 2019 r. S4E znacznie zwiększyło rentowność. Zysk brutto na sprzedaży poprawił się z 3,7 mln zł do 4,5 mln zł, przy spadku przychodów o ponad połowę wobec analogicznego okresu ub.r. (33,3 mln zł).