Konsorcjum FEN rozpoczęło sprzedaż routera Linksysa BEFSR81 z rodziny InstantBroadband oraz mostka (bridge) HPES03 z rodziny HomeLinkT.
Router wyposażony jest w jeden port WAN (Ethernet, RJ-45) oraz ma wbudowany 8-portowy przełącznik FastEthernetowy. Ponadto ma funkcje NAT (Network Address Translation), co pozwala na obsługę do 253 użytkowników LAN na jednym adresie IP. Ma także wbudowany firewall. Ponadto filtruje adresy IP (wyłącza poszczególne adresy lub zakresy adresów IP w sieci lokalnej, by ich posiadacze nie mieli dostępu do Internetu). Router tworzy logi wszystkich wchodzących i wychodzących z sieci LAN wywołań, obsługuje Quality of Service (QoS), czyli nadaje pakietom priorytety. Jak większość tego typu urządzeń na rynku, jest zarządzany przez SNMP.
Z kolei mostek HPES03 integruje sieć Ethernet z siecią HomeLinkT, zgodną z normą HomePNA w wersji 1.0, czyli oferuje transmisję na odległość do 150 m z prędkością 1 Mb/s. Jest on wyposażony w porty 1 x RJ-11, 2 x RJ-45 (10Base-T) i 1 x RJ-45 (jako uplink). Bridge ten może zostać użyty do połączenia dwóch istniejących sieci LAN, na przykład w dwóch odległych od siebie o 100 m budynkach.