Polak awansował w McAfee
Został dyrektorem regionalnym.

Arkadiusz Krawczyk został dyrektorem regionalnym McAfee w krajach nordyckich i w Polsce. Dotychczas był country managerem firmy w naszym kraju (od 2013 r.).
Nowy regionalny szef ma wieloletnie doświadczenie w pracy na stanowiskach kierowniczych w międzynarodowych korporacjach. W latach 2006 – 2013 był najpierw country managerem Adobe w Polsce i krajach bałtyckich, a następnie dyrektorem regionalnym firmy w Europie Wschodniej. Wcześniej był menedżerem grupy software'owej w IBM w Polsce, dyrektorem regionalnym w Gemplus oraz dyrektorem sprzedaży w Sun Microsystems.
W 2017 r. McAfee usamodzielniło się. Wcześniej, od 2010 r., marka należała do Intela. Obecnie producent procesorów jest mniejszościowym udziałowcem w McAfee, a większość ma fundusz TPG.
W minionych latach doszło do restrukturyzacji w spółce i zmian na stanowiskach kierowniczych w centrali korporacji. W 2018 r. powołano nowego prezesa McAfee, którym został John Giamatteo.
Podobne aktualności
Nowy gracz chce „zrobić duże wrażenie na kanale sprzedaży”
Fuzja na rynku bezpieczeństwa. Powstała nowa firma o nazwie Trellix.
McAfee może zostać sprzedane za 10 mld dol.
Zawarcie transakcji jest blisko - wynika z nieoficjalnych informacji.