Do CEEcloud Services Distribution, spółki celowej w Grupie Bakotech specjalizującej się w dystrybucji usług MSP, dołączył od 1 lipca Mariusz Rzepka, który objął stanowisko dyrektora ds. rozwoju biznesu.

Mariusz Rzepka jest absolwentem Wydziału Elektrotechniki, Automatyki i Elektroniki Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku Zarządzanie Strategiczne. Od ponad 20 lat zajmuje się doradztwem i promocją nowych technologii i usług cyfrowych, w tym cyberbezpieczeństwa. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał na wielu stanowiskach, od menadżera kanału sprzedaży, po dyrektora zarządzającego regionem CEE u takich dostawców jak Fortinet, Sophos, ICsec, czy Cato Networks. 

– Każda firma posiada swoją unikalną kulturę i organizację pracy, na które składają się trzy filary: wartości, postawy i przekonania ludzi, którzy ją tworzą. Przekonuję zarządy firm do inwestowania zarówno w ludzi, jak i w technologie oraz do kreowania postaw dla bezpiecznego rozwoju biznesu. Chętnie dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi, aby zawęzić pole działania cyberprzestępcom. Z takim przesłaniem rozpoczynam nowe wyzwanie z zespołem Bakotech i CEEcloud Services Distribution. Razem wychodzimy do firm ICT i ich klientów, aby wspólnie budować postawę czujności wobec cyberzagrożeń promując dobre praktyki oraz najnowsze technologie chmurowe – mówi Mariusz Rzepka.

CEEcloud Services Distribution jest wyspecjalizowaną spółką celową w Grupie Bakotech odpowiadająca za dystrybucję w kanale partnerskim zarządzanych usług bezpieczeństwa IT na terytorium Polski oraz Europy Środkowo-Wschodniej.