Na jeden niezapomniany wieczór Warszawa stała się stolicą polskiego kanału sprzedaży IT. W historycznych wnętrzach Hotelu Polonia Palace zgromadzili się producenci, dystrybutorzy oraz integratorzy z całej Polski, aby wziąć udział w uroczystości, podczas której redakcja CRN uroczyście ogłosiła treść Kodeksu Dobrych Praktyk Partnerskich Branży IT i uhonorowała jego Ambasadorów, jak też przyznała Certyfikaty Channel Master 2024.

Wieczór uświetniło wystąpienie Larry’ego Walsha, CEO Channelnomics, który zaprezentował globalne spojrzenie na rozwój ekosystemu partnerskiego. Z kolei Mariusz Kochański, CEO Exclusive Networks Poland – Partner Generalny Gali CRN – podzielił się swoimi przemyśleniami na temat dobrych praktyk w branży IT, która staje się sektorem strategicznym nie tylko dla firm i instytucji, ale także z punktu widzenia interesów społeczeństwa i całego państwa.

Kulminacyjną, wieńczącą całość, częścią wieczoru było wręczenie Certyfikatów Channel Master 2024, które odebrali przedstawiciele 15 producentów. Każdy z nich musiał w tym celu przejść przez proces certyfikacji, którego końcowym etapem była weryfikacja wyników z aktywnymi partnerami każdego z vendorów.

Agendę Gali wzbogaciła debata z udziałem Ambasadorów Kodeksu Dobrych Praktyk Partnerskich Branży IT: Adama Zwierzyńskiego – prezesa Alstoru, Krzysztofa Hałgasa – dyrektora generalnego Bakotechu, Earla Grahama – wiceprezesa Incomu oraz Mariusza Kochańskiego – CEO Exclusive Networks Poland. To właśnie dystrybutorzy tworzą stosunkowo niewielką, ale wpływową grupę, dzięki czemu mogą być wymarzonymi ambasadorami interesu integratorów wobec producentów – co dotyczy także dobrych praktyk partnerskich.

Listę zdobywców Certyfikatów Channel Master 2024 publikujemy na stronie: Zdobywcy Certyfikatu Channel Master 2024 – CRN, zaś z opisem procedury certyfikacyjnej można zapoznać się pod adresem: Dobre praktyki partnerskie w branży IT – CRN.

Serdecznie dziękujemy Ambasadorom Kodeksu Dobrych Praktyk za ich zaangażowanie, jak też gratulujemy zdobywcom Certyfikatu Channel Master 2024!

Partnerem Generalnym Gali CRN była firma: Exclusive Networks – największy w Europie dystrybutor z wartością dodaną. Partnerami Gali były firmy: ebeema – dostawca platformy ubezpieczeń dla e-commerce; Warta – jeden z liderów na polskim rynku towarzystw ubezpieczeniowych.