Acronis zaprasza na wydarzenie, na którym zaprezentuje w działaniu rozwiązanie Endpoint Detection and Response, zaprojektowane dla MSP. Demonstracja na żywo prowadzona przez eksperta pozwoli poznać możliwości, jakie Acronis EDR otwiera przed zespołami dostawców usług zarządzanych oraz kluczowe korzyści dla ich klientów.

O tym wszystkim fachowo i konkretnie opowie 14 czerwca br. o godz. 10 Dariusz Mumot, Senior Sales Engineer w Acronisie, ekspert z ponad 20-letnim doświadczeniem.

Wyjaśni m.in., jak wykorzystać priorytetyzację incydentów i interpretacje kierowane przez AI, aby błyskawicznie zrozumieć zakres i wpływ ataku oraz jak zapewnić ciągłość działalności klienta, dzięki natywnym funkcjom tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych.

Ekspert podpowie również, jak wyeliminować nadmierne koszty i złożoność związane z zarządzaniem zbyt wieloma produktami punktowymi i wzmocnić pozycję zespołu dzięki jednemu, kompletnemu rozwiązaniu, który jest łatwy do wdrożenia, zarządzania i skalowania.

Będzie też mowa o tym, w jaki sposób EDR Acronisa pomaga klientom zachować zgodność z przepisami i zdolność do zapewnienia ubezpieczenia od ryzyka cybernetycznego.

Wydarzenie odbędzie się 14 czerwca 2023 r. o godz. 10.
Więcej informacji i rejestracja na stronie Acronis Events.