Jak wygląda wpływ globalnej pandemii na luki bezpieczeństwa, zagrożenia i strategie w cyberprzestrzeni? Na czym firmy powinny się skupić, by bezpiecznie funkcjonować w nowej rzeczywistości? Odpowiedzi na te i więcej pytań szukaj podczas bezpłatnej konferencji Check Point <SECURE>, która odbędzie się 1 grudnia br., od godz. 9:00.

Polskie firmy doświadczają średnio ponad 330 prób ataków tygodniowo, a hakerzy starają się w coraz bardziej wyrafinowany sposób naruszyć również bezpieczeństwo innych organizacji, w tym administracji państwowej. Jak co roku specjaliści Check Pointa będą starali się przybliżyć integratorom i użytkownikom najnowszy krajobraz bezpieczeństwa cybernetycznego wraz z wyzwaniami stojącymi przed ekspertami bezpieczeństwa oraz administratorami sieci. Tegoroczne Check Point <SECURE> w związku z nową pandemiczną rzeczywistością całkowicie zmienia swoją formułę – czołowa konferencja bezpieczeństwa IT odbędzie się w formule online.

Podczas paneli dyskusyjnych eksperci Check Pointa, zajmujący się na co dzień audytem bezpieczeństwa oraz projektami wzmocnień zabezpieczeń, opowiedzą o największych problemach polskich i światowych firm w zakresie bezpieczeństwa sieciowego, technikach i strategiach zarządzania incydentami bezpieczeństwa oraz ogólną ochroną przedsiębiorstw przed atakami nowej generacji.

W tym roku aż 81% przedsiębiorstw przyjęło masową pracę zdalną dla swoich pracowników, a 74% planuje włączyć ją na stałe. Również temu zagadnieniu zostanie poświęcony specjalny panel, podczas którego praktycy podpowiedzą w jaki sposób zapewnić organizacji bezpieczeństwo podczas przenoszenia pracowników w tryb pracy zdalnej. Ponadto opowiedzą jak bezpiecznie korzystać z rozwiązań chmurowych i w jaki sposób pogodzić wydajność z bezpieczeństwem.

Gościem specjalnym, pierwszy raz podczas polskiej edycji konferencji, będzie Gil Shwed – CEO Check Point Software, który opowie o własnych doświadczeniach związanych z pandemią czy trendach cyberbezpieczeństwa w najbliższej przyszłości.

Aby wziąć udział w wydarzeniu zarejestruj się klikając w poniższy link:
https://virtual-poland.checkpoint.com/.