Umożliwia on firmom o statusie partnera autoryzowanego i srebrnego zbieranie punktów bonusowych oraz wymienianie ich na euro (1 punkt bonusowy to równowartość 1 euro) za pomocą specjalnej karty kredytowej MasterCard, a partnerom o statusie złotym i platynowym zapewnia dodatkowe rabaty.

Za pomocą programu VPP wraz z planem motywacyjnym VIP chcemy wyjść naprzeciw naszym partnerom, zapewniając im nie tylko wsparcie techniczne i sprzedażowe, lecz także oferując atrakcyjną formę nagradzania ich codziennej pracy. Jednocześnie proponujemy im produkty i rozwiązania, które spełnią wymagania ich klientów w obszarze przetwarzania brzegowego, digitalizacji czy innych trendów związanych z centrami danych i szeroko pojmowanym środowiskiem IT – mówi Urszula Fijałkowska, Senior Partner Account Manager w Vertiv Poland.

Dołączenie do programu VIP jest bezpłatne – wystarczy zarejestrować się w VPP. Nie jest wymagany minimalny obrót. W ramach programu VIP Vertiv udostępnia resellerom kilka planów motywacyjnych:

Punkty na start

Pierwsza nagroda, którą reseller otrzymuje po rejestracji w programie VIP za zakupy produktów Vertiv o minimalnej wartości 100 euro w ciągu 30 dni od momentu rejestracji. Wartość nagrody wynosi 50 punktów bonusowych.

Punkty za każdą sprzedaż

1 punkt bonusowy za każde 100 euro wydane na produkty Vertiv (zwrot 1 proc. wartości zakupów) bez względu na rodzaj zakupionych urządzeń.

Punkty za częstą sprzedaż

Za każdym razem, gdy reseller dokonuje zakupów produktów Vertiv w więcej niż jednym miesiącu kwartału, otrzymane punkty bonusowe zostają pomnożone w zależności od częstotliwości zakupów.

Punkty za sprzedaż wiązaną

Za każdym razem, gdy reseller dokonuje zakupów produktów Vertiv z więcej niż jednej kategorii produktowej, otrzymane punkty bonusowe zostają pomnożone (dodatkowe punkty za zakup urządzeń dwóch, trzech lub więcej kategorii). Dostępne kategorie: szafy rack, listwy PDU, jednofazowe zasilacze UPS, trójfazowe zasilacze UPS, rozwiązania do zarządzania IT (np. konsole serwerowe, przełączniki KVM).

Punkty za produkty specjalne

Co kwartał za zakup wyróżnionych produktów lub kategorii produktów reseller może zdobyć podwójną liczbę punktów bonusowych za każde 100 euro wydane
na rozwiązania Vertiv (zwrot 2 proc. wartości zakupów).

Obecnie wyróżnione produkty specjalne to trzy rozwiązania dla zastosowań na brzegu sieci: rodzina zasilaczy UPS Vertiv Liebert GXT4 i 5, szafy Vertiv VR Rack oraz seria listew zasilających Vertiv Geist rPDU (od podstawowych po zarządzalne).

W programie motywacyjnym VIP kwalifikują się zakupy u autoryzowanych dystrybutorów Vertiv: AB, Alstor SDS, Roseville Investments, Veracomp. Kalkulacja punktów jest zautomatyzowana i oparta na raportach sprzedaży dystrybutorów, więc praca adminstracyjna po stronie resellera jest ograniczona do transferu punktów na kartę kredytową.

Coraz więcej partnerów Veracompu dołącza do programu motywacyjnego Vertiv VIP. Stwarza on bowiem szansę uzyskania dodatkowego zwrotu środków po zakupie rozwiązań producenta. Co równie istotne, zawarte w nim plany motywacyjne pozytywnie wpływają na atrakcyjność oferty producenta – mówi Małgorzata Moskal, Product Manager z Veracompu odpowiedzialna za sprzedaż rozwiązań Vertiv.

Dodatkowych informacji udzielają:

Urszula Fijałkowska, Senior Partner Account Manager,

Urszula.Fijalkowska@Vertiv.com, tel. +48 661 406 904

Andrzej Wróbel, IT Solutions Sales Manager,

Andrzej.Wrobel@Vertiv.com, tel. +48 697 410 013

Strona programu: www.Vertiv-VIP.com