W grudniu 2022 r. Piotr Grzegorski objął funkcję prezesa zarządu polskiej spółki NTT Data Business Solutions. Dołączył do niej w marcu 2020 r. (wówczas działała pod nazwą itelligence) jako członek zarządu i dyrektor zarządzający, odpowiedzialny za sprzedaż i konsulting SAP.

W nowej roli będzie odpowiadał za wszystkie linie usług NTT Data Business Solutions w Polsce – konsulting, rozwój i utrzymanie systemów SAP oraz za usługi zarządzane.

„Notujemy dwucyfrowe wzrosty i mamy ambicje by być liderem w Polsce w obszarze usług SAP i managed services. Jesteśmy już na tej drodze, ale teraz jeszcze bardziej przyspieszamy” – twierdzi Piotr Grzegorski.

Jak wyjaśnia, NTT Data Business Solutions skupia kompetencje i wiedzę o rozwiązaniach SAP i możliwościach ich wdrożeń, jak również w zakresie usług zarządzanych.

NTT Data Business Solutions globalnie należy już do największych partnerów SAP-a (centrala firmy znajduje się w Niemczech).

Piotr Grzegorski ma ponad 20 lat doświadczenia w rolach kierowniczych w branży. Przed dołączeniem do NTT Data Business Solutions w latach 2012 – 2019 był związany z SAP-em, a wcześniej przez ponad 13 lat z IBM.

Przypomnijmy, że Wojciech Darłowski, dyrektor wcześniej przez ponad 25 lat związany z NTT Data Business Solutions, od lutego przechodzi do zarządu Beyond.pl.