Mariusz Chochołek nowe stanowisko będzie łączył z obecną funkcją dyrektora działu rozwiązań dla biznesu w Orange Polska, do którego należy Integrated Solutions. Jako szef IS zastąpi Leszka Hołdę, który był prezesem przez 5 lat od początku istnienia firmy. Przejdzie on do PKP Energetyka. 

Mariusz Chochołek ma wieloletnie doświadczenie w budowaniu strategii sprzedaży na rynku B2B. Wcześniej zarządzał m.in. obszarem inwestycji i operacji w Orange Polska, a także pełnił funkcję dyrektora operacyjnego globalnego projektu UEFA Euro 2012, odpowiadając za technologiczne powodzenie przedsięwzięcia. W Orange Polska pracuje od 2010 r. Wcześniej był związany z Sofrecom i Accenture. Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz posiada dyplom MBA University of Illinois at Urbana-Champaign. 

– Ewolucja a nie rewolucja, budowanie wartości poprzez kompetencje, jeszcze lepsze wykorzystanie synergii z Orange – to mój plan na najbliższe lata. Potencjał do wzrostu widzę w ogromnych inwestycjach w sieć światłowodową, które realizuje Orange Polska  – zapowiada Mariusz Chochołek. Ne wykluczył  przejęć, które pozwoliłyby spółce zdobyć nowe kompetencje. Integrated Solutions zakończył 2015 rok z 44-procentowym wzrostem przychodu.