Serwis internetowy programu znajduje się obecnie pod adresem www.avnetpremiumclub.pl. W nowej wersji Avnet Premium Club funkcjonują te same loginy i hasła co w starej. Automatycznie zostały również przeniesione zgromadzone punkty. Od 1 listopada 2010 r. trwa promocja produktów Wireless&Mobility – przy rejestracji faktur za zakup tych rozwiązań obowiązuje mnożnik 3.

Uczestnikiem Avnet Premium Club może zostać każdy zarejestrowany biznes partner dystrybutora (rejestracja może nastąpić w trakcie trwania danej edycji), który kupi produkty m.in. takich marek jak IBM, VMware, Brocade, Motorola, Intermec, a następnie zarejestruje faktury na stronie internetowej programu. System przeliczy wartość faktury na punkty, które będzie można wymienić na nagrody. Pełny katalog nagród jest dostępny po zalogowaniu.

Obecna (piąta) edycja programu Avnet Premium Club trwa od 1 lipca 2010 r. do 30 czerwca 2011 r. Minimalna wartość zakupu, który można zarejestrować w serwisie internetowym programu, to 1 tys. zł netto. Z udziału w programie wyłączone są transakcje zawierane na podstawie cen specjalnych ustalonych bezpośrednio przez IBM. Punkty naliczane są według zasady: 1000 zł = 1 pkt. Przelicznik ten może ulec zmianie w przypadku promocji dotyczących wybranych produktów. Pełny wykaz aktualnych promocji można znaleźć po zalogowaniu na stronie www.avnetpremiumclub.pl.