Dzięki umowie zawartej z Kemp Technologies S4E dystrybuuje rozwiązania tej marki do równoważenia obciążenia i dostarczania aplikacji (ADC).

„Nasze relacje pozwolą firmie Kemp na zwiększenie zasięgu w Polsce, dzięki czemu będziemy mogli nadal zapewniać bezproblemową obsługę aplikacji firmom każdej wielkości na tym kluczowym rynku” – komentuje Thomas Kurz, Sales Director, Central Region.

Kemp Technologies wpisuje się w wizję S4E oferowania klientom komplementarnego zestawu rozwiązań do ochrony sieci korporacyjnych.

LoadMaster Kemp to najpopularniejszy na świecie wirtualny system równoważenia obciążenia, z ponad 100 tys. wdrożeń w 138 krajach. Bezpieczeństwo zapewnia moduł Web Application Firewall, do którego sygnatury dostarcza Trustwave. S4E jest dystrybutorem tej firmy na kraje Europy Środkowo-Wschodniej i Południowej.

„Kemp ma prostą i elastyczną ofertę zarówno dla środowisk lokalnych, jak i wirtualnych. Jest to szczególnie przydatne w przypadku chmur publicznych, gdzie takie podejście pozwala na znaczne oszczędności operacyjne w porównaniu z natywnymi modułami równoważenia obciążenia chmury” – twierdzi Marceli Matczak, S4E Security/SDN Business Development Manager.

Kemp Technologies poinformował niedawno o przejęciu Flowmon Networks.