A4Tech wprowadza najnowszą mysz z serii Evo XGame – model Oscar XGame X747. Urządzenie działa w technice Anti-Vibrate. Ogranicza niekontrolowane przemieszczanie się kursora spowodowane szybkimi ruchami ręki i podnoszeniem myszki.

Pudełko X747 zawiera mysz, CD ze sterownikami i zapasowy zestaw stópek. Gryzoń dostępny jest w kolorze czarnym lub niebieskim. Ma ergonomiczny kształt. Nadrukowany jest na nim symbol pająka.

Dzięki siedmiu wymiennym ciężarkom wagę myszy można dostosować do własnych potrzeb. Po lewej stronie myszki znajduje się antypoślizgowy gumowy uchwyt. Górę urządzenia  pokrywają materiały ograniczające ślizganie się dłoni. Mysz ma m.in. przycisk umożliwiający 3-krotny strzał za jednym kliknięciem, inny z kolei pozwala na zmianę rozdzielczości myszki w sześciu krokach od 400 DPI aż do 3600 DPI. Światło diody LED o różnych kolorach informuje w jakiej rozdzielczości aktualnie działa myszka. Przyciski są konfigurowalne.Myszka ma również 64 K pamięci podręcznej, co pozwala na przechowywanie ustawień.

 

Cena detaliczna urządzenia wynosi 89zł brutto. Urządzenie jest w ofercie Megabajta.