Verbatim to znana na całym świecie firma z ponad 50-letnią historią. Jej produkty zyskały uznanie klientów w 120 krajach i są dostępne na naszej stronie ONLINE.INCOM.PL!

Oferowana gama produktów Verbatim w INCOM GROUP jest wyjątkowo szeroka. Każdy znajdzie coś dla siebie. Polecamy przenośne monitory Verbatim z ekranem dotykowym, które zapewnią dodatkowy wymiar pracy i zabawy, dyski SSD, HDD, dyski USB typu Pendrive, karty pamięci, nagrywarki zewnętrzne do płyt CD-R i DVD-R, huby i adaptery podróżne. Dostępne jest także całe spektrum akcesoriów komputerowych np. myszy, kamerki, uchwyty, kable, czy listwy zasilające. Marka Verbatim  oferuje również szeroki wachlarz baterii.

HIT SPRZEDAŻY: Nośniki Danych CD-R i DVD-R

Przechowywanie danych na płytach CD-R i DVD-R np. zdjęć, filmów czy archiwalnych plików cieszy się wciąż ogromną popularnością. Obecnie płyty mogą mieć pojemność nawet 100 GB, np. M-DISC BD-R Verbatim 100GB X4 Printable (5 Jewel Case).

NOWOŚĆ: Monitory Dotykowe LCD Serii PMT!

Polecamy trzy modele monitorów dotykowych Verbatim Portable Touch PMT-17, PMT-15 i PMT-14. Każdy z nich wyposażony w HDMI USB 2.0 i 2xUSB-C w atrakcyjnej cenie oscylującej w granicach 1000 zł i mniej.

POLECAMY: Vi3000 M.2 PCIe NVMe SSD

Dysk Vi3000 M.2 PCIe NVMe SSD to lider szybkości i niezawodności. Dzięki prędkości odczytu sięgającej 3100 MB/s i prędkości zapisu na poziomie 2200 MB/s, jest on aż 6 razy szybszy od tradycyjnych SSD SATA.

Inne Produkty Verbatim

Firma Verbatim jest również właścicielem marki SureFire, która tworzy gamingowy sprzęt dla graczy. Jest on również dostępny w ofercie INCOM GROUP.

Oferta Verbatim dla Partnerów INCOM Group znajduje się tutaj: online.incom.pl
Jeśli nie jesteś jeszcze Partnerem INCOM Group to zapraszamy tutaj: szybka rejestracja