Resellerzy i integratorzy – prenumeratorzy CRN Polska – już po raz 19. wskażą osoby oraz firmy, które miały największy wpływ na rozwój polskiego rynku IT bądź wyróżniły się szczególnymi osiągnięciami. Nagrody będą przyznawane za działania prowadzone w 2017 roku.

Kandydatów można zgłaszać w 6 kategoriach: Postać Rynku IT, Producent Roku, Dystrybutor Roku, Szef kanału partnerskiego u producenta, Dyrektor sprzedaży u dystrybutora i Handlowiec Roku. Ponadto, podobnie jak w poprzednich latach, będą także nagrody pod patronatem kwartalnika Vademecum VAR-ów i integratorów. Propozycje swoich kandydatur możecie składać w 7 kategoriach: Dystrybutor z wartością dodaną, Dystrybutor specjalizowany, Producent rozwiązań IT dla MŚP, Producent rozwiązań bezpieczeństwa infrastruktury IT, Producent rozwiązań do przechowywania i ochrony danych, Producent systemów zasilania i klimatyzacji oraz Usługa Roku.

Nominacje przyjmujemy za pomocą formularza na naszej stronie do 14 marca 2018 roku.

Po weryfikacji przez redakcję zgłoszonych osób i firm pod kątem ich rzeczywistych osiągnięć – można będzie zagłosować na wybranych kandydatów. O starcie II etapu plebiscytu – głosowania – będziemy informować na naszej stronie.

Zapraszamy do udziału w plebiscycie!