Przemysław Chudon (Janaszek Electric) został mistrzem rozgrywek ITSF Cup 2022 – tenisowego turnieju branży IT.

ITSF Cup organizuje IT Solution Factor. W mistrzostwach wzięli udział przedstawiciele branży wyłonieni w rozgrywkach eliminacyjnych, które trwały od maja br. Do turnieju finałowego przystąpiło 12 zawodników. Rozegrano 19 meczów na 4 kortach.

ITSFCUP 2022 finaliści

Zwieńczeniem dnia finałowego był mecz w fazie pucharowej, w którym zacięta gra toczyła się o nagrodę główną – 2 bilety na turniejowy dzień wielkiego szlema – Roland Garros 2023.

W półfinale niewiele brakowało, aby ubiegłoroczny zwycięzca – Piotr Saczuk (Suntech) przeszedł do finału, jednak w super tie-break’u ostatecznie wygrał Przemysław Chudon (Janaszek Electric), który następnie po wyrównanej grze wygrał z Dariuszem Osiakiem (Centrum Informatyki Resortu Finansów).

Poza sportowym współzawodnictwem oczywiście nie zabrakło okazji do rozmów w branżowym gronie.

„Tegoroczna edycja pokazała, że branża IT może się pochwalić zawodnikami świetnie przygotowanymi fizycznie, grającymi na naprawdę wysokim poziomie technicznym. Emocje jeszcze nie opadły, a my zaczynamy planować kolejną edycję ITSF CUP 2023”  – komentuje Mikołaj Wiśniak, wiceprezes IT Solution Factor.

ITSFCUP 2022 _z organizatorami

Zaangażowanie naszej spółki w promowanie sportu to element naszych działań promocyjnych i biznesowych, dzięki którym zwiększamy zasięg i rozpoznawalność naszej marki” – wyjaśnia Przemysław Panasik, wiceprezes IT Solution Factor. Firma przez ostatni rok sponsorowała warszawski klub piłkarski KTS Weszło. Niedawno weszła we współpracę z sekcją koszykówki Legii Warszawa.

ITSFCUP_kort 2022

Najlepszym na podium serdecznie gratulujemy wyników, a wszystkim zawodnikom doskonałej formy i imponującej gry!

Finały ITSF Cup rozegrano w klubie tenisowym Tenes pod Warszawą. CRN Polska był patronem medialnym wydarzenia.