W tym roku ludzie z branży spotkają się na trzeciej już edycji mistrzostw w tenisie ziemnym – ITSF Cup 2023. Wydarzenie organizowane przez IT Solution Factor to jedyna taka okazja do rywalizacji na kortach i networkingu przedstawicieli firm informatycznych.  

W turnieju mogą startować osoby zarówno biznesowe, jak i techniczne, reprezentujące producentów, dystrybutorów i integratorów IT, jak też działy informatyczne różnych podmiotów, niezależnie od branży.

Tegoroczny ITSF Cup odbędzie się 9 września 2023 roku w Warszawie.  

Zainteresowani wzięciem udziału w wydarzeniu mogą przesyłać zgłoszenia do 16 kwietnia 2023 r. Organizator zastrzega, że w zależności od liczby zgłoszonych zawodników może być konieczne przeprowadzenie 1-dniowego turnieju kwalifikacyjnego. Ostateczna forma zostanie ogłoszona po zamknięciu zgłoszeń.

Relację z zeszłorocznego turnieju ITSF Cup możecie przeczytać tutaj. Również w tym roku gracze będą mieli szansę spróbować swoich sił w rywalizacji o atrakcyjne nagrody – trofeum ITSF Cup oraz nagrodę główną: dwie wejściówki na turniejowy dzień Wielkiego Szlema Rolanda Garrosa 2024.

WAŻNE DATY
Zapisy na eliminacje:
13 marca – 16 kwietnia 2023 r.

Turniej finałowy ITSF Cup 2023:
9 września 2023
r.

CRN Polska jest partnerem medialnym ITSF Cup 2023.

Więcej informacji i możliwość rejestracji na stronie https://itsf.com.pl/tenisowe-mistrzostwa-it-czyli-kolejna-edycja-itsf-cup/ Uczestnicy nie ponoszą żadnych opłat związanych z wydarzeniem.

W przypadku pytań należy pisać na adres e-mail marketing@itsf.com.pl.