Marcin Drzewiecki na początku października objął funkcję prezesa Iron Mountain Polska. Phil Shepley, dotychczas dyrektor zarządzający, pozostał w strukturach firmy jako członek zarządu.

Marcin Drzewiecki jest związany ze spółką od marca 2019 r., kiedy to został dyrektorem handlowym. Był odpowiedzialny przede wszystkim za sprzedaż, zarządzanie klientami i marketing produktów.

Nowy szef spółki zapowiada, że jego priorytetem będzie utrzymanie biznesu na ścieżce szybkiego wzrostu i realizacja ambitnych celów finansowych. Globalna transformacja firmy zakłada m.in. podwojenie przychodów w ciągu najbliższych 4 lat. Iron Mountain koncentruje się na zarządzania informacją oraz na archiwizacji i cyfryzacji dokumentów.

Marcin Drzewiecki specjalizuje się w zarządzaniu dużymi zespołami, w doradztwie strategicznym oraz we wdrażaniu i rozwijaniu produktów. Doświadczenie zdobywał w firmach z branży handlowej. W latach 2017-2019 był związany z marką Shell, a wcześniej m.in. z Loyalty Partner, Carrefour, Medicover, Tesco.

Marcin Drzewiecki jest absolwentem stosunków międzynarodowych oraz studiów Executive MBA na University of Minnesota i SGH w Warszawie.