Drugie miejsce w klasyfikacji generalnej zajęli żeglarze reprezentujący SAS Institute, zaś trzecią pozycję wywalczyli informatycy Nordea Bank Polska.

Również niedzielny wyścig o Puchar CRN wygrało Asseco, które stoczyło zacięty pojedynek z British Telecom i najlepiej radziło sobie z kapryśnym oraz słabym wiatrem. Najstarsze i najbardziej prestiżowe branżowe regaty trwały od piątku do niedzieli. Odbyło się w sumie dziewięć wyścigów w różnych warunkach pogodowych: od silnego wiatru i słońca po chwilową flautę i lekki deszcz.

Znakomita atmosfera wydarzenia udzieliła się wszystkim uczestnikom, nawet tym, którzy nie trafili do strefy medalowej. Każdego wieczoru żeglarzy bawiły znakomite, dynamiczne i radosne występy zespołów szantowych. Codziennie wydawana była regatowa gazetka, a same wyścigi były komentowane na gorąco przez kapitana Andrzeja Nowickiego, mistrza świata w klasie Cadet z 1966 roku (Plymouth). Regaty sędziował Igor Rubinkowski, jeden z najstarszych i najbardziej utytułowanych sędziów żeglarskich w Polsce.

Organizatorem mistrzostw było Biuro Inicjatyw Koncept. CRN był patronem medialnym wydarzenia.

W lipcowym wydaniu CRN opublikujemy obszerną relację z IT Cup 2013. Niedługo umieścimy też na naszej stronie internetowej galerię ze zdjęciami.