Daniel Szcześniewski pozostanie prezesem ATM – zgodnie z uchwałą rady nadzorczej spółki. Szef ATM otrzymał powołanie na nową kadencję. Zarządza spółką od marca 2019 r.  Poprzednio od 2017 r., był dyrektorem strategii i marketingu.

Prezes ATM od 15 lat jest związany z rynkiem telekomunikacyjnym. Do 2017 r. odpowiadał za marketing i zarządzanie segmentem korporacji, dużych firm i sektora MŚP w T-Mobile Polska. Do 2014 r. był związany z GTS Central Europe. Karierę rozpoczął w Energis Polska, następnie pracował dla GTS Energis oraz GTS Poland, gdzie pełnił rolę dyrektora działu zarządzania produktami.

W zarządzie na stanowisku wiceprezesa pozostanie Tomasz Galas, który objął tę funkcję w połowie 2016 r., jako osoba odpowiedzialna za koordynację działań związanych z kontrolą finansów, transformacją procesów biznesowych i modernizacją systemów informatycznych spółki. 

Tomasz Galas wcześniej był związany z grupą GTS Poland (2008 – 2016), gdzie m.in. pełnił funkcję dyrektora finansowego, brał udział w konsolidacji spółek z grupy. Był również dyrektorem generalnym GTS Ukraine (2007 – 2008) i wiceprezesem GTS Energis (2001 – 2007). Karierę rozpoczął w 1996 r. jako dyrektor handlowy w Siemensie. 

W maju br. poinformowano, że główny udziałowiec ATM, spółka AAW III, analizuje opcje strategiczne. Rozważana jest m.in. sprzedaż udziałów inwestorowi strategicznemu lub finansowemu.