Asus: płyty serii Protect 3.0 Design
Produkty te bazują na konstrukcjach Xtreme Design i zostały wyposażone w osłony, które mają radykalnie obniżać emisję promieniowania elektromagnetycznego.
Produkty te bazują na konstrukcjach Xtreme Design i zostały wyposażone w osłony, które mają radykalnie obniżać emisję promieniowania elektromagnetycznego. W urządzeniach zastosowano również osłony chroniące przed przepięciami i układ EPU (Energy Processing Unit) zmniejszający zużycie energii.
Zaimplementowana w płytach Protect 3.0 technika Anti-Surge Design wykrywa nadmierne spadki i wzrosty napięcia w komponentach oraz zapobiega rozprzestrzenianiu się przepięć – jeśli dojdzie do przepięcia Anti-Surge odecina dopływ prądu, zapobiegając potencjalnemu uszkodzeniu komponentów.
Na nową serię Protect 3.0 Design składają się modele: P5G41TD-M PRO, P5G41C-M, P5G41C-M LX, P5P41C – dla procesorów Intel LGA775, chipset: Intel G41 / ICH7
M4N68T PRO, M4N68T-M – dla procesorów AMD Socket AM3, chipset: NVIDIA GeForce 7025 / nForce 630a
Podobne aktualności
HP, Dell, Acer i Asus rozważają użycie chińskich układów pamięci
Niewykluczone, że część dostawców komputerów PC w obliczu kryzysu podaży pamięci, będzie zaopatrywać się w komponenty w Chinach - donosi Nikkei Asia
Asus wycofuje się z rynku smartfonów
Skoncentruje się na komercyjnych PC i fizycznej sztucznej inteligencji.
Nowości w Ingram Micro Poland: Komponenty ASUS dołączają do oferty!
Komponenty marki ASUS poszerzyły ofertę produktową Ingram Micro Poland.
