System sprzedaży B2B firmy NTEC, dzięki integracji z oprogramowaniem BaseLinker, ma pełny wgląd w stany magazynowe internetowych sklepów partnerskich i może w nich automatycznie zamieszczać wszystkie niezbędne informacje produktowe. Jednokierunkowa integracja z hurtownią NTEC oznacza dla resellerów optymalizację całego procesu sprzedażowego i oszczędność czasu. Działanie całego systemu pozwala na sprawne zarządzanie w oparciu o dwie skorelowane ze sobą struktury, a konkretnie integrację systemów i automatyzację procesów.

Dlaczego BaseLinker?

Wśród korzyści, jakie wiążą się z implementacją BaseLinkera dla partnerów biznesowych NTEC można wymienić przede wszystkim…

…możliwość automatycznej synchronizacji stanów magazynowych i cen,
…dostęp do aktualnych zdjęć, opisów i innych danych produktowych,
…łatwy dostęp do bazy produktowej naszej hurtowni,
…automatyczne generowanie faktur,
…automatyczne wysyłanie powiadomień do klientów,
…integracje kurierskie i krótszy czas realizacji zamówień,
…łatwe prowadzenie sprzedaży z jednego miejsca w wielu kanałach marketplace.

W ten sposób NTEC zapewnia współpracującym z tą firmą resellerom oszczędność czasu oraz redukcję kosztów przy zwiększeniu obrotów, a więc i zysku. To jednocześnie kolejny dowód na to, jak szybko nowe metody zarządzania skutecznie wypierają te tradycyjne. Taka zmiana dynamiki to adaptacja do ewoluującej rzeczywistości rynkowej, by jeszcze skuteczniej identyfikować i odpowiadać na potrzeby klientów.