Tributech, austriacka firma zajmująca się bezpieczeństwem danych i ich notaryzacją (weryfikacją wiarygodności), ogłosiła współpracę z ed&r, specjalistycznym dystrybutorem rozwiązań cyberbezpieczeństwa w Polsce.

Partnerstwo ma na celu oferowanie klientom zaawansowanych rozwiązań, pomagając im chronić się przed wyrafinowanymi atakami związanymi z manipulacją danymi.

Tributech umożliwia firmom wyeliminowanie tego ryzyka poprzez dodanie opartej na technologii blockchain warstwy zabezpieczającej połączenia i transfer danych z dowolnym urządzeniem, platformą lub usługą.

Produkty firmy mają szeroki zakres zastosowań, zwłaszcza w zespołach SOC, do ochrony przed atakami, w których log data zostały podrobione w magazynie centralnym, a także w przestrzeni IoT, aby zapewnić bezpieczeństwo i interoperacyjność danych. Wspierają też proces uczenia modeli AI/ML, dzięki temu dane są wysokiej jakości.

Technologia notaryzacji i orkiestracji Tributech jest doskonałym uzupełnieniem naszych rozwiązań cyberbezpieczeństwa, pomagając naszym klientom chronić się przed najbardziej wyrafinowanymi atakami cybernetycznymi” – zapewnia Jakub Sieńko, dyrektor handlowy w ed&r.