ITMagination podaje, że w 2015 r. jej przychody wyniosły 43,5 mln zł czyli o 21,5 mln zł więcej niż rok wcześniej, a zatrudnienie zwiększyło się o 57 proc., ze 176 do 276 osób. Spółka ma apetyt na więcej – w 2016 r. planuje kolejne podwojenie obrotów i zatrudnienia. ITMagination specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania na zamówienie, a także na dostarczaniu rozwiązań chmurowych oraz do zarządzania danymi. Spory wzrost jest związany z wejściem na rynek amerykański.

Obecnie  ponad 50 proc. przychodów spółki pochodzi z kontraktów międzynarodowych. W tym roku za granicą firma chce skoncentrować się na regionie DACH: Niemiec, Austrii oraz Szwajcarii (w drugiej połowie roku planuje otwarcie niemieckiego biura), zamierza także rozszerzyć działalność na rynku amerykańskim.  W pierwszym roku w amerykańskich projektach ma zostać zaangażowanych ponad 100 osób. – To bardzo chłonny rynek z którym wiążemy duże nadzieje – twierdzi Daniel Arak, członek zarządu spółki.

ITMagination planuje zwiększenie zasięgu również w Polsce. Spółka otworzyła niedawno biuro w Trójmieście, zamierza zwiększyć zatrudnienie w swoim krakowskim oddziale, a także uruchomić nowe jednostki we Wrocławiu i Lublinie.