Gala „Branża IT 20–30 lat temu” to doskonałe miejsce do spotkań po latach, wymiany doświadczeń, odświeżenia kontaktów i nawiązania nowych. Jest to również okazja do uhonorowania osób i firm, które w szczególny sposób przyczyniły się do rozwoju sektora IT w Polsce. Organizatorzy zapraszają zarówno osoby czynnie działające na polskim rynku, jak też prekursorów branży w naszym kraju.

Wieczór rozpocznie się debatą z „Przodownikami IT”. Będzie to czas wspomnień. Weterani podzielą się swoimi historiami z lat 80.–90. Na adres wydarzenia@itclub.pl do 31 marca br. można przesyłać zgłoszenia osób, które mogłyby wziąć udział w dyskusji (tytuł e-maila: „Przodownicy IT”).

Tłem gali jest wystawa ukazująca pierwsze komputery, urządzenia peryferyjne i akcesoria. Będzie można poczuć klimat pionierskich lat branży w Polsce.

Od 31 marca br. o godz. 18 na stronie www.itclub.pl zostanie uruchomiony moduł zakupu biletów. Ze względu na duże zainteresowanie jest już przyjmowana e-mailowa rezerwacja miejsc: wydarzenia@itclub.pl, tytuł: "Zgłoszenie uczestnika Gali”.

Do 31 marca br. przyjmowane są też zgłoszenia partnerów gali, na adres: wydarzenia@itclub.pl (tytuł maila: "Zgłoszenie Partnera Gali").

W ramach gali „Branża IT 20–30 lat temu” powstanie pamiątkowy album ze zdjęciami firm i osób z początku ich pracy w branży, jak również z aktualnymi fotografiami. Materiały można przesyłać na adres: wydarzenia@itclub.pl, pod tytułem: „Album”. Sprzedaż albumu rozpocznie się na przełomie czerwca i lipca br.

CRN Polska jest patronem medialnym Gali „Branża IT 20–30 lat temu”.

Więcej informacji o gali na stronie www.itclub.pl.