Zmiana CEO Xeroxa
Steve Bandrowczak zrezygnował po ponad 3 latach u steru firmy. Nowym CEO został Louie Pastor.
Steve Bandrowczak zrezygnował po ponad 3 latach u steru firmy. Nowym CEO został Louie Pastor.
Louie Pastor obejmie stanowisko. Powstał komitet ds. integracji z Lexmarkiem.
„Dzięki przejęciu Xerox znajduje się obecnie w pierwszej piątce w każdym głównym segmencie druku" - twierdzi CEO.
Xerox poinformował o zakupie Lexmarka. Analitycy wyceniają wartość przejętej firmy na 1,5 miliarda dolarów.
Partnerzy Xeroxa spotkali się 16 października w Kazimierzu Dolnym. W czasie konferencji Xerox przedstawił między innymi podstawowe założenia strategii „Reinvention”.
Przed dołączeniem do Xeroxa pełnił role kierownicze m.in. w HP, Nortelu, Lenovo i Avnecie.
Odszedł lider, który kierował firmą w czasie wielkich zmian.
Radę dyrektorów Xeroxa opuści jej przewodniczący. Nie jest to efekt różnicy zdań - zapewniono.
Klienci muszą czekać na sprzęt z powodu niedostatecznej podaży produktów.