Dla resellerów, VAR-ów i integratorów IT. miesięcznik komputerowy przeznaczony dla firm komputerowych i związanych z branżą IT.

Strona główna Fora dyskusyjne Odpowiedz na: 189399

#242758
reseller
Uczestnik

RTV.Euro.AGD:

reseller:

Nie wiem co Wam tak świetnie. Zapotrzebowanei niby wyższe, ale w dystybucji bieda z dostępnością i brokerna na cenach. Znajomemu poleciłem aby sobie kupił to co sobie wybrał na morele bo 500zł taniej niż ja mam zakup, a do tego i tak miał bym problem ze skompletowaniem wszystkiego. Niewątpliwie są firmy które na tym skorzystją, myśle jednak że te mniejsze nie mające zapasów, ani wyłaczności na cokolwiek będą poszkodowane. Pozostają usługi, ja wybieram te zdalne, a resztę odpuszczam 🙂 

Z tą bieda dostępnością to się nie zgodzę – póki co można zauważyć zwiększony popyt, zwłaszcza na narzędzia do pracy/nauki zdalnej typu laptopy, ale u nas nie ma problemów z dostępnością – mamy na stockach sporo ilości i modeli i nie zapowiada się, żeby miało to się w najbliższym czasie zmienić. 

u Was może i nie ma problemu z dostępnością, ale wlaśnie dlatego że Wy macie i na tym korzystacie to nie ma tam gdzie ja się zwykle zaopatruję 🙂 (wymieniłem wyżej)