Dla resellerów, VAR-ów i integratorów IT. miesięcznik komputerowy przeznaczony dla firm komputerowych i związanych z branżą IT.

Strona główna Fora dyskusyjne Odpowiedz na: 189351

#242340
dio
Uczestnik

Niestety zgadzam się z fullcom, niestety bo też mam wrażenie są są to celowe działania, które otacza powszechna hipokryzja. Ten wywiad/rozmowa w ostatnim CRN jest właśnie przykładem takiej hipokryzji. Panie Redaktorze, zaprasza pan do rozmowy kilku ludzi którzy z mojego punktu widzenia tak naprawdę nie mają nic do powiedzenia o piractwie systemów MS, takie wypowiedzi czytałem przez ostanie lata setki razy i co? i nic.Co mnie obchodzi problem gościa który dał się wydymać przy przetargu do jakiegoś ministerstwa. Panie Redaktorze, takich gości jest 2-3, takich gości jak ja którzy co najwyżej startują w przetargu do lokalnego US jest kilka tysięcy, więc dla kogo jest ta gazeta i artykuły w niej? dla nich czy dla nas? Bo jeli dla nich to proszę mi nie przysyłać mojego egzemplarza – szkoda papieru!. Panie Redaktorze chce Pan napisać artykuł dla nas, drobnych przedsiębiorców z przysłowiowej Pipidówki Dolnej? To proszę zaprosić do redakcji przedstawiciela Policji lub jakiegoś Prokuratora, Przedstawiciela Microsoftu i dowolną ilość prawników. Oraz właściciela małego sklepu komputerowego. Ten ostatni weźmie na laptopie i wyświetli wam wszystkim to co ja zrobiłem ostatnio, czyli ilość sprzedających pirackie Windowsy na Allegro i widoczną tam liczbę ludzi ktorzy świadomie lub nie łamią prawo. Chcę zobaczyć minę przedstawiciela MS który mówi że kupowanie windowsa w zbyt niskiej cenie to świadome łamanie prawa, gdy równocześnie na ekranie laptopa widzę że kilkuset ludzi KUPIŁO! Windowsa po np. 5zł. Czy cena 5zł jest ceną już zbyt niską, czy jeszcze nie? CEKAM NA ODPOWIEDŹ!!!

I na koniec jak się mają do tego te „złodziejskie” ABC Data, Action, AB itd. króre chcą ode mnie ponad 300zł netto za klucz ESD na tegoż Windowsa?