W portfolio Dahua znajdują się urządzenia oraz oprogramowanie do monitoringu i kontroli dostępu, jak również sprzęt wykrywający wtargnięcia oraz inteligentne systemy zarządzania budynkami. 

Action oferuje resellerom szkolenia, wsparcie w projektach, pomoc w doborze sprzętu dla klienta. – Zapewniamy specjalne wsparcie serwisowe w czasie awarii systemu dla naszych stałych partnerów. Dzięki bliskiej współpracy z firmą Dahua i doskonale rozwiniętej logistyce, jesteśmy w stanie zrealizować nawet bardzo duże zamówienia – twierdzi Piotr Głydzak, szef System Security Department w Action.

Rozwiązania Dahua są stosowane w takich branżach jak bankowość, systemy bezpieczeństwa publicznego, instalacje energetyczne, telekomunikacja, inteligentne budynki i inteligentne systemy transportowe.

Dahua Technology to chiński producent urządzeń dla systemów monitoringu i bezpieczeństwa. Podaje, że według raportu IMS 2015 zajmuje drugą pozycje na światowym rynku. Dział rozwoju zatrudnia ponad 3 tys. specjalistów. Firma przeznacza na R&D 10 proc. przychodów. Portfolio firmy obejmuje 592 patenty.