Nie zaczniemy od opisania naszej długiej i pełnej sukcesów historii oraz przedstawienia flagowych produktów. Od 19 lat oddajemy głos naszym Klientom i Partnerom. Piłka jest po stronie Grzegorza Kędziora, Kierownika Sprzedaży IMNS Polska, który tak ocenia lata występów na murawie branży IT w barwach Axence: „Przejrzysty model współpracy, atrakcyjne rabaty, wysokiej jakości oprogramowanie – z tych powodów wybór Axence był trafiony i pozwala rozwijać nasz biznes. Dzięki partnerstwie zyskaliśmy solidny produkt do realizacji naszych projektów”.

Duch zespołowy, czyli Program Partnerski Axence

Biznes opiera się na relacjach. Za każdym – nawet wartym miliardy dolarów – logotypem, zawsze stoją ludzie. Lata gry i obserwacji futbolu nauczyły mnie, że silny zespół, a nie jednostki pozwalają dojść najdalej. Dlatego uważamy, że najlepsze efekty osiąga się w współpracując w drużynie. Wspólnie z Moniką Szymańską rozwijamy kanał partnerski w Axence. Bardzo cenimy relacje z naszymi Partnerami. Budujemy je w sposób szczery i otwarty. Proponujemy opartą o rzeczywiste partnerstwo współpracę, gdzie wygrywają obie strony.

Jako nasz Partner będziesz zajmować się odsprzedażą do swoich klientów, tworzonego przez nas oprogramowania. W ten sposób:

·         poszerzysz portfolio swoich usług

·         zdobędziesz nowe źródło dochodu

·         zwiększysz wartość swojej oferty

Jesteśmy nastawieni na grę zespołową. Oferujemy wsparcie na każdym etapie sprzedaży. Gramy do jednej bramki, więc dostaniesz od nas m. in.:

·         bezpłatne szkolenia techniczne i handlowe

·         materiały marketingowe

·         licencje demo do prezentacji klientom

·         środki na marketing

·         dostęp do kalkulatora ofertowego

Wiemy co to nowoczesny marketing. Wspieramy rozwój naszego biznesu, a zarazem biznesu naszych Partnerów organizując webinaria, konkursy, czy też wydarzenia specjalne, takie jak AdminDays (https://admindays.pl/) czy Axence Partner Day 2024 – konferencję dla naszych Partnerów, która odbędzie się we wrześniu w Krakowie. Skupiamy wokół siebie branżę i środowisko administratorów IT.  Umiemy słuchać. Sądzimy, że otwarty dialog jest podstawą dobrej relacji, nie tylko w życiu prywatnym, lecz także w biznesie. Rozmawiamy z naszymi Partnerami oraz Klientami i wprowadzamy rozwiązania, których oczekują, i które – z naszej perspektywy – będą korzystne dla rozwoju biznesu.

Dlaczego warto zostać Partnerem Axence? Przede wszystkim dlatego, że zapewniamy:

·         atrakcyjne zyski

·         elastyczne warunki współpracy

·         pełne wsparcie na każdym etapie

·         pomoc w rozwoju biznesu

·         zwiększenie konkurencyjności na rynku IT

Hat trick dla Twojego biznesu, czyli nasze produkty

Zanim podejmiesz decyzję o transferze do naszej drużyny, warto dowiedzieć się o tym, co jest sercem naszej działalności – o naszym oprogramowaniu.

Flagowym produktem w ofercie Axence jest nVision kompleksowe narzędzie do zarządzania siecią IT. nVision potrafi znacznie więcej, niż tylko monitorować sieć. Do jego supermocy zaliczyć można:

·         zarządzanie urządzeniami wspierając pracę zdalną

·         analizę ruchu sieciowego

·         kontrolę dostępu

·         generowanie raportów

 Czasem chwila nieuwagi, jedno złe kliknięcie, może spowodować lawinę problemów i olbrzymie kłopoty dla firm czy instytucji. Wiele z nich już boleśnie odczuło na sobie skutki ataków hackerskich, czy wycieków danych. Wstrzymanie działalności, utrata zaufania, kryzys wizerunkowy, bojkot konsumencki, a w końcu gigantyczne kary, to mogą być skutki wycieku danych.

Cyfrowi przestępcy są bardzo sprytnymi przeciwnikami. Czekają na błąd użytkowników, aby wykraść cenne informacje. Większość ataków opiera się na socjotechnice oraz phisingu, czyli wykorzystaniu słabości lub niewiedzy pracowników. Nawet najbardziej zaawansowane systemy IT nie uchronią przed nieumyślnymi błędami i niebezpiecznym kliknięciem.

nVision łączy najwyższe standardy RODO i ISO 27001. Wspiera naszych klientów, którzy muszą sprawnie poruszać się w gąszczu zawiłych i często zmieniających się uregulowań prawnych.

Drugim naszym produktem jest Axence SecureTeam®. Jest to platforma awareness and training, która dostarcza aktualnej wiedzy z zakresu bezpieczeństwa IT, dobrych praktyki a także daje możliwość utrwalania zdobytej wiedzy poprzez wykonywanie testów. To najszybszy i najtańszy sposób na ochronę przed cyberatakami. Produkt cieniony przez Klientów za dostosowanie do polskich realiów, korzystny stosunek jakości do ceny oraz wygodną, przyjazną formę interaktywnego szkolenia na platformie.

„We Are The Axence, my friend”, czyli o firmie

Firma Axence już od 19 lat wyznacza standardy w branży cyberbezpieczeństwa i zarządzania infrastrukturą i siecią IT.

W Axence wiemy, że to technologia ma służyć potrzebom ludzi, nie zaś na odwrót. Patrząc na każde wyzwanie biznesowe, widzimy konkretną ludzką potrzebę i wyzwanie, z którym nasze oprogramowanie pozwoli się zmierzyć. Technologie informatyczne to nasza pasja, dlatego chętnie o nich edukujemy i dzięki temu podnosimy poziom bezpieczeństwa IT. Uważamy, że każda firma czy instytucja, niezależnie od wielkości, powinna mieć narzędzia do ochrony swoich zasobów cyfrowych.

Naszą misją jest zapewnienie klientom kompleksowych i zaawansowanych rozwiązań informatycznych, które umożliwiają skuteczne zarządzanie siecią i infrastrukturą IT. Firma koncentruje się na tworzeniu oprogramowania o wysokiej jakości, elastyczności i łatwości wdrożenia, aby sprostać potrzebom nawet najbardziej wymagających klientów. Zaufało nam już ponad 3500 firm i instytucji w Polsce i na świecie.

Więcej informacji:
Mariusz Kubala, Kierownik Sprzedaży Partnerskiej, Axence
mariusz.kubala@axence.net

Materiał powstał we współpracy z firmą Axence