Pierwszy zjazd firm IT w formule „ponad podziałami” odbył się w końcu listopada na obrzeżach Warszawy. Wzięli w nim udział przedstawiciele producentów, dystrybutorów, resellerów i integratorów. Głównym punktem agendy była wyprawa leśnymi trasami z profesjonalnymi lokalizatorami. Uczestnicy mogli potem usiąść za kierownicą Land Rovera i spróbować jego możliwości na wertepach, a także pojeździć zabytkowym motocyklem MW-750 z tzw. koszem.

Jednak największą atrakcją wydarzenia była… rodzinna atmosfera. Nikt nie przyjechał tam robić biznesu czy po wiedzę o nowych rozwiązaniach IT. „Zjazdowicze” po prostu cieszyli się wspólną sobotą, którą zakończyła swobodna dyskusja na temat obecnych wyzwań i problemów, z jakimi borykają się resellerzy i integratorzy (w kolejnych wydaniach CRN Polska będziemy publikować artykuły, w których poruszymy niektóre z omawianych kwestii).  

– Wyraźnie widać, że jest potrzeba niezobowiązujących spotkań branżowych, na pełnym luzie, bez prezentacji i warsztatów. Atmosfera i świetne recenzje uczestników motywują mnie do organizacji kolejnych takich zjazdów – podsumowuje Joanna Sulowska, pomysłodawczyni wydarzenia i prezes IT Club.

Zdjęcia ze spotkania możecie obejrzeć w galerii na crn.pl.

Kolejne planowane wydarzenie tego typu odbędzie w dn. 9-10 grudnia br. w Krakowie. Szczegóły na stronie www.itclub.pl w zakładce Aktualności.