Warto już teraz zatroszczyć się o fanów piłki nożnej i spełnić ich oczekiwania. Tym bardziej że wiele rozwiązań audio-wideo, które nadal są w użyciu, to przestarzały sprzęt o słabych parametrach. Stosunkowo niskim kosztem można wymienić go na lepszy, oferujący ostry, dobrej jakości obraz o nasyconych kolorach.

Pod tym względem portfolio Optomy jest bardzo szerokie, a partnerzy tego producenta bez problemu dostosują się do wymogów klienta i jego budżetu, oferując mu dobre i wysokomarżowe rozwiązania. Standardem stało się oferowanie projektorów w rozdzielczości Full HD z najniższymi jasnościami – min. 3200 ANSI lumenów – i o bardzo długich okresach życia lampy, aż do 10–12 tys. godzin.

Przykładowo modele HD27e i HD144X wyświetlają obraz o przekątnej długości 100 cali z odległości nieco ponad 3 m. W przypadku GT1080e możliwe jest uzyskanie obrazu o tej wielkości z odległości nieco ponad 1 m. Do większych przestrzeni Optoma oferuje mocne projektory zapewniające obraz o jasności  5000 ANSI lumenów i rozdzielczości 1080p (modele EH461/ EH470/EH504) z korekcją trapezu w pionie i poziomie oraz korekcją geometrii obrazu w czterech narożnikach.

Producent proponuje też projektory 4K, w którym to segmencie rynku można obserwować znaczący wzrost sprzedaży. Obecnie Optoma dysponuje najszerszą ofertą urządzeń 4K w Polsce (modele lampowe, laserowe, jak również ultrakrótkiej projekcji).

Gdy w grę wchodzą niższe budżety, partnerzy też mają z czego wybierać – znajdą w ofercie Optomy marżowe projektory SVGA, XGA i WXGA o dobrych parametrach i wysokiej jasności.

 

Aktywna Tablica

Kolejną nadarzającą się okazją sprzedażową dla partnerów Optomy jest kontynuacja rozpoczętego w 2017 r. programu Aktywna Tablica. Również w tym przypadku producent dysponuje specjalną ofertą marżowych produktów.

Z myślą o edukacji oferuje sprawdzone projektory o standardowym rzucie (modele DX349 i W331), krótkim rzucie (W305ST i X305ST) oraz ultrakrótkim rzucie (nowa seria DX/W/H330UST, dostępna od czerwca br., w rozdzielczości XGA, WXGA i 1080p o jasności 35000 ANSI lumenów). Wszystkie te modele mają wysokie jasności, bardzo wysokie kontrasty i długie okresy życia lamp – aż do 15 tys. godzin. Co więcej, Optoma spełnia oczekiwania partnerów, dając możliwość wyboru dogodnej wersji gwarancji: standardową lub rozszerzoną edukacyjną, bez konieczności rejestracji przez klienta.

O wyborze projektorów tej marki, adresowanych do sektora edukacji, decyduje:

• bezfiltrowa konstrukcja projektorów, co zapobiega przedostawaniu się brudu i kurzu do systemu, a tym samym zmniejsza koszty konserwacji sprzętu w serwisie,

• długie okresy żywotności lampy (do 10 tys. godzin w cyklu edukacyjnym),

• opcja direct power off we wszystkich modelach – nagłe wyłączenie zasilania nie spowoduje uszkodzenia ani skrócenia żywotności lampy lub projektora i nie wpłynie na gwarancję,

• gwarancja pracy 24/7 na wszystkie modele projektorów Optomy,

• 5-letnia gwarancja koloru –chip DLP w każdym projektorze Optomy zawiera miliony zwierciadeł, które generują obraz wysokiej jakości, w który nie zachodzi proces degradacji kolorów przez okres jego użytkowania (specjaliści Optomy gwarantują, że jakość koloru w projektorach tej marki pozostanie przez lata tak samo dobra, jak w dniu ich zakupu),

• mocniejsze odcienie bieli i ultragłęboka czerń dzięki wysokim kontrastom, pozwalającym uzyskać krystalicznie czysty tekst, łatwy do odczytania,

•  technologia Brilliant Color w projektorach, zapewniająca odwzorowanie niesamowitych kolorów i żywych obrazów.

 

Optoma jest marką własną największego na świecie producenta projektorów w technologii DLP, firmy Coretronic z Tajwanu.

Firma może się pochwalić ponad 25-letnim doświadczeniem i jest światowym liderem w projektowaniu oraz produkcji projektorów, wykorzystywanych zarówno w segmencie kina domowego, biznesie, jak i w edukacji. Optoma niezmiennie od 2 lat jest w Polsce numerem 1, jeśli chodzi o sprzedaż projektorów Full HD w technologii DLP (dane według światowego raportu PMA).

Autoryzowanymi dystrybutorami Optomy w Polsce są: AB, ABC Data i Veracomp.

 

Kontakt dla partnerów: Aneta Żygadło, Market Manager Optoma Poland, a.zygadlo@optoma.pl

Dodatkowe informacje: www.optoma.pl

www.optoma.pl/RangeBrochure/pl