Xopero Cloud Management to najszybszy sposób na zabezpieczenie danych klientów. Można tego dokonać w zaledwie trzy minuty po założeniu konta. Platforma umożliwia centralny i zdalny backup, zarządzanie i sprzedaż rozwiązań do tworzenia kopii zapasowych w chmurze. Xopero Software jako jedyny producent w Polsce oferuje usługę w stylu one-stop-shop, w której partnerzy nie muszą organizować infrastruktury ani odrębnego oprogramowania. Wszystkie niezbędne funkcjonalności znajdą w jednym miejscu i skonfigurują je bez wychodzenia z biura. Przy tym wszystkim mogą liczyć na wsparcie opiekunów i polski support. Bezpłatne konto można założyć na podstronie producenta poświęconej rozwiązaniom partnerskim.

3xZ – zabezpieczaj, zarządzaj, zarabiaj 

Backup danych wszystkich klientów w jednym miejscu? Dlaczego nie? Wykorzystując Xopero Cloud Management, można zabezpieczać systemy i całe urządzenia u swoich klientów, a także szybko i bez problemu przywracać dane na dowolny sprzęt, nie opuszczając swojej firmy. Można także centralnie zarządzać kontami oraz polityką backupu klientów z jednej konsoli – XCM zapewnia błyskawiczny dostęp do logów wszystkich urządzeń i zdarzeń.

Nowa platforma Xopero to również rozwiązanie do zarabiania na backupie w chmurze. Klienci, licencje, informacje o kończących się subskrypcjach, monitoring usług i podsumowanie sprzedaży – wszystko to jest dostępne od razu po zalogowaniu.

Nic dziwnego, że z Xopero Cloud Management korzysta już ponad 2 tys. resellerów, integratorów, administratorów i firm IT. Według raportu „Cyberbezpieczeństwo: Trendy 2020” rynek SECaaS (Security as a Service) do 2024 r. osiągnie wartość 16,92 mld dol., wzrastając o 16 proc. rocznie. Przy tak dynamicznie rosnącym rynku i zapotrzebowaniu na usługi w chmurze w zasadzie może na tym zarabiać każda firma IT.

Własna polityka cenowa 

Platforma oferuje dwa modele rozliczeniowe. Pierwszy z nich – pay as you go – jest idealny dla każdego, kto zaczyna sprzedaż rozwiązań IT i nie ma jeszcze bazy klientów. W tym modelu partner dokonuje wpłaty w momencie, w którym znajdzie chętnego na usługę backupu. Z kolei w modelu skarbonkowym partner zasila konto określoną kwotą, otrzymuje dostęp do wielu różnych dodatkowych funkcji i jeszcze bardziej atrakcyjne rabaty (do 35 proc.) na zakup licencji Xopero Cloud. W ten sposób może swobodnie prowadzić własną politykę cenową. Dodając do tego możliwość brandingu, każdy może mieć własny backupowy biznes, nawet jeśli nie dysponuje zapleczem programistów. To producent odpowiada bowiem za edukację klienta i wsparcie sprzedaży. 

W świecie, w którym dziennie przybywa 2,5 mld GB danych, miejsca na rynku wystarczy dla każdego. Zwłaszcza na takim, który z roku na rok wzrasta średnio o wspomniane wcześniej 16 proc. 

Jeżeli chcesz zacząć zarabiać na bezpieczeństwie danych klientów, załóż darmowe konto Xopero Cloud Management:

https://xopero.com/pl/produkty/xopero-cloud-management