Wydruki doskonałej jakości za grosze

Drukarki z systemem stałego zasilania w atrament to gwarancja, że problem druku pomocy naukowych zniknie. Koszt jednej strony tekstu czarno-białego to mniej niż 1 grosz, zaś kolorowego – poniżej 2 groszy. Druk zdjęć czy dyplomów? Żaden problem! I to jedynie za ok. 16 gr w przypadku pocztówki 10 x 15 cm.

 

 

100% interaktywności na lekcjach

 

Interaktywne projektory Epson o ultrakrótkim rzucie umożliwiają dialog między uczniami a nauczycielami. Zapewniają wyświetlanie obrazu o rozmiarze do 100 cali i wspólną pracę podczas grupowych projektów dzięki interaktywnej obsłudze dwoma różnokolorowymi pisakami i dotykowo. Sporządzane i udostępniane notatki robione na ekranie mogą być od razu drukowane lub wysyłane mailem. Technologia 3LCD gwarantuje najwierniejsze odzwierciedlenie kolorów, bez męczenia oczu.

 

 

Profesjonalny druk i skanowanie

Drukarki WorkForce Pro RIPS pomagają zwiększyć wydajność pracy sekretariatu. Nie tylko drukują trwałe dokumenty za grosze, ale dzięki dołączonemu oprogramowaniu stają się centrum zarządzania archiwizacją danych.

 

Dobra organizacja popłaca

Mocne i trwałe etykiety na rozmaitych taśmach i w różnych kolorach z drukarek etykiet LabelWorks zapewniają prawidłowe oznaczenie raportów, materiałów i akt, dzięki którym można je łatwo odnaleźć.

 

Innowacja to sekret dobrego nauczania

Zaawansowane, przyjazne dla użytkownika wizualizery Epson współpracujące z projektorami idealnie nadają się do wyświetlania map, eksponatów oraz preparatów biologicznych na wielkim ekranie. Po podłączeniu do mikroskopu uczniowie mogą oglądać zapierające dech w piersiach obrazy mikroświata. Taka lekcja na pewno zapadnie w pamięć!

 

 

 

Zrób wielkie wrażenie

Wielkoformatowe drukarki umożliwiają tworzenie plakatów, banerów, nadruków na odzież itp., bez zlecania tego na zewnątrz. Szczególnie  docenią to uczniowie klas o profilu artystycznym i architektonicznym, którzy wykonują prace graficzne lub plany i projekty w programie CAD.

 

Atrakcyjne wykłady o każdej porze

Projektory instalacyjne Epson zachęcają do dyskusji, pomagają w przekazywaniu i przyswajaniu wiedzy, pozwalają tchnąć życie w prezentowane materiały dzięki realistycznym, żywym kolorom i jakości zapewnianej przez znakomitą rozdzielczość. Wysoka jasność barwnego światła przekłada się na efektywną pracę także w dzień, bez konieczności zasłaniania okien.

 

Papier czy monitor – zapewnij przepływ informacji

Skanery sieciowe Epson umożliwiają uczniom i nauczycielom łatwe skanowanie dokumentów oraz np. archiwizację rodzinnego archiwum negatywów podczas zajęć z historii.

Epson

Promocyjny zestaw multimedialny od Epsona

Projektor interaktywny do ultrabliskiej projekcji wraz z uchwytem ściennym w pakiecie z roczną licencją na oprogramowanie wspierające nauczycieli w prowadzeniu interaktywnych zajęć – SMART Notebook.

Chcesz włączyć pakiet do swojej oferty? Skontaktuj się: andrzej.bieniek@epson.eu, tel. 692-464-592 – otrzymasz wersję premium pakietu, rozszerzoną o specjalne dodatki.