Resellerzy i integratorzy – prenumeratorzy CRN Polska – już po raz 20. wskażą osoby oraz firmy, które miały największy wpływ na rozwój polskiego rynku IT bądź wyróżniły się szczególnymi osiągnięciami. Nagrody będą przyznawane za działania prowadzone w 2018 roku.

Kandydatów można zgłaszać w 13 kategoriach. Sześć z nich to nagrody pod patronatem CRN Polska: Postać Rynku IT, Producent Roku, Dystrybutor Roku, Szef kanału partnerskiego u producenta, Dyrektor sprzedaży u dystrybutora i Handlowiec Roku. Pozostałych 7 kategorii, to nagrody pod patronatem kwartalnika Vademecum VAR-ów i integratorów: Dystrybutor z wartością dodaną, Dystrybutor specjalizowany, Producent rozwiązań IT dla MŚP, Producent rozwiązań bezpieczeństwa infrastruktury IT, Producent rozwiązań do przechowywania i ochrony danych, Producent systemów zasilania i klimatyzacji oraz Usługa Roku.

Nominacje przyjmujemy tylko za pomocą poniższego formularza na naszej stronie do 14 marca 2019 roku.

Po weryfikacji przez redakcję zgłoszonych osób i firm pod kątem ich rzeczywistych osiągnięć, można będzie zagłosować na wybranych kandydatów. O starcie II etapu plebiscytu – głosowania – będziemy informować na naszej stronie.

Zapraszamy do udziału w plebiscycie!