Vertiv™ Environet™ Alert zapewnia dostęp do łatwego w użyciu oprogramowania do monitorowania, które pomaga w zapewnieniu nieprzerwanego zasilania i chłodzenia krytycznej infrastruktury. Rozwiązanie to zapewnia doskonałe możliwości monitorowania elementów infrastruktury centrum danych, ostrzegania o zdarzeniach, tworzenia trendów i organizacji danych. Może zostać z powodzeniem wykorzystane w takich branżach, jak opieka zdrowotna, usługi finansowe czy administracja – oraz wszędzie tam, gdzie kluczowa jest ochrona ciągłości operacyjnej i rozwój działalności. Environet Alert został zaprojektowany z myślą o realizowaniu wielu konkretnych potrzeb zarówno małych i średnich firm, jak i dużych przedsiębiorstw, takich jak:

Poprawa monitorowania infrastruktury obiektu Monitorowanie w czasie rzeczywistym i alerty chronią infrastrukturę krytyczną – systemy zasilania gwarantowanego i klimatyzacji precyzyjnej – przed problemami z wydajnością oraz przestojami.

Zwiększenie widoczności i kontroli zdarzeń Oprogramowanie Environet Alert pomaga zwiększyć efektywność zespołu IT, kierując natychmiastowe powiadomienia o zdarzeniach do odpowiedniego personelu.

Dostosowanie widoku danych Nowoczesny interfejs użytkownika pozwala na ustawienie indywidualnych widoków na dane, aby skupić się na poszczególnych klasach danych, czy powiadomieniach z systemów zasilania gwarantowanego (UPS) we wszystkich lokalizacjach.

Aktywne zarządzanie zagrożeniami Rozwiązanie pozwala na identyfikację i sprawne przeciwdziałanie zagrożeniom, zanim zdążą zaszkodzić prowadzonej działalności, wydłużając czas pracy, utrzymując operacje biznesowe i chroniąc klientów.

Gotowość do wysokiej dostępności systemów Environet Alert pozwala zapewnić ciągłość działania i utrzymanie umów o gwarantowanym poziomie świadczenia usług (SLA).

Łączenie operacji w sieci Korzystając z API możliwe jest połączenie się ze zdalnymi systemami DCIM i systemami zarządzania budynkiem (BMS), aby uzyskać pełniejszy obraz operacji sieciowych.

Usprawnienie zarządzania urządzeniami Dane z Environet Alert mogą zostać zintegrowane z innymi narzędziami do zarządzania siecią, aby ułatwić zarządzanie całą infrastrukturą.

Usługi zintegrowane Dostępny jest opcjonalny pakiet startowy lub zakup usługi pod klucz z konfiguracją urządzeń.

Zwiększenie elastyczności firmy Environet Alert pozwala zarządzać urządzeniami SNMP marki Vertiv i innych producentów bez dodatkowych kosztów.

Skalowanie na różne urządzenia i lokalizacje Oprogramowanie można skalować do tysięcy urządzeń, wspierając rozwój przedsiębiorstwa.

Szybkie i łatwe w konfiguracji rozwiązanie Environet Alert można skonfigurować samodzielnie, przenosząc i dodając urządzenia, co eliminuje potrzebę zewnętrznego wsparcia i usprawnia zarządzanie urządzeniami.

Korzyści dla użytkownika

  • Zwiększenie wiedzy operacyjnej i wglądu w kluczowe zasoby.
  • Monitoring urządzeń dzięki usprawnionej integracji z innymi systemami biznesowymi.
  • Poprawienie dostępności serwerów dzięki proaktywnemu rozwiązywaniu zagrożeń.
  • Oszczędność czasu dzięki łatwiejszej konfiguracji, zarządzaniu i monitorowaniu.
  • Identyfikacja trendów wspierająca planowanie i optymalizowanie operacji we wszystkich lokalizacjach.
  • Spójne procesy i systemy w centrach danych oraz serwerowniach.
logo vertiv

Dodatkowych informacji nt. oprogramowania Vertiv Environet Alert udziela: Krzysztof Krawczyk, IT Solutions Sales Manager, Krzysztof.Krawczyk@Vertiv.com, tel. +48 500 105 463