MeetUp2 to połączenie wydajności technologicznej, elastyczności we wdrożeniach, prostej konfiguracji, zaawansowanych funkcji wspomaganych przez AI oraz łatwości płynącej ze zdalnego zarządzania sprzętem z poziomu portalu Logitech Sync.

MeetUp 2 to synonim wideokonferencji w nowej odsłonie. Najpopularniejszy wideobar na rynku (ponad milion sprzedanych egzemplarzy) stał się jeszcze lepszy.
MeetUp 2 został dostosowany do współczesnych potrzeb użytkowników, dzięki wdrożeniu najnowszych dostępnych technologii przetwarzania obrazu i dźwięku
– tłumaczy Dawid Filo, Senior System Engineer w Exclusive Networks Poland.

Jakie cechy wyróżniają MeetUp 2?

– szerokokątna kamera 4K z funkcjami inteligentnego śledzenia i kadrowania uczestników spotkania,
– zaawansowany moduł audio napędzany RightSound2, czyli 6 mikrofonów i wydajne głośniki zapewniające krystalicznie czysty dźwięk,
– CollabOS, pełne zarządzanie i monitoring urządzeń,
– nowe funkcje DigitalSignage,
– Single Advanced USB cable.

Warto również wspomnieć, że MeetUp 2 komunikuje się z systemem sali konferencyjnej lub bezpośrednio z laptopem użytkownika. W przypadku konferencji BYOD przy użyciu standardowej konfiguracji z dwoma kablami (HDMI + USB) lub za pomocą pojedynczego kabla Logitech Active USB, co zapewnia elastyczność w konfiguracji. Kamera posiada również wbudowany system operacyjny CollabOS umożliwiający zdalny monitoring i zarządzanie flotą urządzeń.

BYOD:…………………………………………………………………………………………..Na bazie komputera PC:

W połączeniu z dedykowanym PC użytkownicy rozwiązania mogą korzystać z natywnej integracji z wiodącymi platformami wideokonferencyjnymi dzięki certyfikacji dla Microsoft Teams, Zoom Rooms oraz Google Meet, co zapewnia ogromną wygodę użytkowania niezależnie od preferowanego systemu do obsługi spotkań.

Dodatkowo Logitech wspiera tworzenie świata bardziej zrównoważonego ekologicznie, dlatego plastikowe elementy kamery MeetUp 2 zawierają do 62% certyfikowanego plastiku pokonsumenckiego z recyklingu, a papierowe opakowanie kamery MeetUp 2 pochodzi z lasów z certyfikatem FSC™ i innych kontrolowanych źródeł, co wpływa na gospodarkę leśną na świecie.

MeetUp 2 to nie tylko odświeżenie technologiczne, ale przede wszystkim nowe funkcje, które wyróżniają produkt na tle konkurencji. Pierwotna wersja MeetUpa jest synonimem wideobara, który wdrażany jest w skali 1000 sal mniejszych rozmiarów kwartalnie. Jesteśmy pewni, że nowy produkt od firmy Logitech spotka się równie dużym zainteresowaniem rynkowym, a już wkrótce będziecie mogli sią o tym przekonać podczas testów demo – zapraszamy na nie od września!” – dodaje Piotr Janicki, Vendor Manager w Exclusive Networks Poland.

Więcej informacji o MeetUp 2 można przeczytać na stronie producenta: https://www.logitech.com/pl-pl/products/video-conferencing/conference-cameras/meetup2.html.

Zapraszamy również do kontaktu z ekspertami Unified Communications w Exclusive Networks Poland, którzy chętnie doradzą w doborze optymalnych rozwiązań:
https://www.exclusive-networks.com/pl/kontakt